Nerezová dóza kulatá - střední 1 ks

Z přírodního materiálu Vyrobeno v ČR

Kulatá dóza z potravinářské oceli.

199  včetně DPH

Kód: KK050

Datum dodání: Na dotaz

  • Ideální pro přenos jogurtu, ovoce, ovocného nebo těstovinového salátu, pomazánek a podobně
  • Vyrobeno z potravinářské oceli
  • Neobsahuje bisfenol A, ftaláty, PVC nebo olovo
Dóza je vyrobena z potravinářské nerezové oceli a je ideální pro přenos i dvou druhů jídel do práce nebo na výlet. Dělící přihrádka se dá snadno vyjmout. Lze jej využít také na skladování jídla v lednici.

Neobsahuje bisfenol A, ftaláty, PVC ani olovo, tak jako mnoho nekvalitních plastových nebo hliníkových nádob. Kontejner je vyroben z #304 (18/8) potravinářské nerezové oceli. Víčko je vyrobeno z nepropustného a dobře těsnícího snadno recyklovatelného #4 LDPE polyetylenu.
 

Specifikace:

  • Průměr 10 cm, výška 5 cm.
  • Bez bisfenolu A, ftalátů, PVC a olova.
  • Ocelové kontejnery včetně víček je možno mýt v myčce, nicméně pro delší životnost je lepší nevystavovat víčka, tak jako všechny plastové výrobky, zbytečně vysokým teplotám a opláchnout víčka jen pod tekoucí vodou.

Kids Konserve - U Konserve

Firmu Kids Konserve založil Lynn Julian a Chance Claxton v roce 2008 v USA s ambicí redukovat počet jednorázových obalů vznikajících při jídle na cestách. Zakladatelé považují zběsilé používání jednorázových obalů nejen za škodlivé pro planetu, ale i jako špatný vzkaz nastupující generaci.
Řada výrobků U-Konserve a Kids Konserve se snaží minimalizovat jednorázové obaly používané pro přenos jídla a jeho skladování, a nahrazovat je zdravými, opakovaně použitelnými výrobky. Všechny výrobky v těchto řadách jsou bezpečné, netoxické, bez bisfenolu A, PVC, ftalátů a bez olova. Využívají potravinářskou ocel, která je vyzkoušena jako nejbezpečnější materiál pro zdravé skladování potravin, recyklovanou bavlnu a Petspun #1 – zdravotně nezávadný materiál, vznikající recyklací PET lahví.
Design jejich výrobků je nejen plně funkční, ale také velmi atraktivní.

Vaše dotazy

Zpráva