Nerezová dóza kulatá větší - 450 ml Lime

Dřevo s FSC certifikací Vyrobeno v EU

Kulatá dóza z potravinářské oceli.

269  včetně DPH

Kód: UK086

Datum dodání: Na dotaz

  • Dóza o objemu 450 ml
  • Vyrobeno z potravinářské oceli
  • Neobsahuje bisfenol A, ftaláty, PVC nebo olovo
Dóza je vyrobena z potravinářské nerezové oceli a je ideální pro přenos jídel do práce nebo na výlet. Lze jej využít také na skladování jídla v lednici.

Neobsahuje bisfenol A, ftaláty, PVC ani olovo, tak jako mnoho nekvalitních plastových nebo hliníkových nádob. Kontejner je vyroben z #304 (18/8) potravinářské nerezové oceli. Víčko je vyrobeno z nepropustného a dobře těsnícího snadno recyklovatelného #4 LDPE polyetylenu.
 

Specifikace:

  • Obsah a rozměry: 450ml / 5.5 x 12 cm

Kids Konserve - U Konserve

Firmu Kids Konserve založil Lynn Julian a Chance Claxton v roce 2008 v USA s ambicí redukovat počet jednorázových obalů vznikajících při jídle na cestách. Zakladatelé považují zběsilé používání jednorázových obalů nejen za škodlivé pro planetu, ale i jako špatný vzkaz nastupující generaci.
Řada výrobků U-Konserve a Kids Konserve se snaží minimalizovat jednorázové obaly používané pro přenos jídla a jeho skladování, a nahrazovat je zdravými, opakovaně použitelnými výrobky. Všechny výrobky v těchto řadách jsou bezpečné, netoxické, bez bisfenolu A, PVC, ftalátů a bez olova. Využívají potravinářskou ocel, která je vyzkoušena jako nejbezpečnější materiál pro zdravé skladování potravin, recyklovanou bavlnu a Petspun #1 – zdravotně nezávadný materiál, vznikající recyklací PET lahví.
Design jejich výrobků je nejen plně funkční, ale také velmi atraktivní.

Vaše dotazy

Zpráva