No mooove podkladový nátěr - 200 ml

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Vhodné pro ČOV a septiky Netestováno na zvířatech

Čirý podkladový nátěr na neporézní povrchy jako je keramika, plast, sklo, laminát nebo dýha.

Objem ml: 200

Země původu: Český výrobek

Barva: Čirá

350  včetně DPH

Kód: mlnomove

Dostupnost: Skladem

  • Čirý podkladový nátěr pro neporézní lesklé povrchy
  • Připraví i neobroušenou plochu na nanesení mléčné barvy, která poté na nátěru bez problému drží
  • Bez rozpouštědel a zápachu
No-Moooove (doslovně - bez hnutí) je čirý podkladový nátěr, bez zápachu a rozpouštědel, který se nanáší na neporézní lesklé plochy, kde by normálně mléčné barvy nedržely. Tento podkladový nátěr je neuvěřitelně silný a přilne k hladkým povrchům, jako je sklo, keramika, keramické dlaždice, dýhy, laminát, plast. Obsah balení 200 ml pokryje až 4 m2. 

Podkladový nátěr přilne k jakémukoliv povrchu, který nemusí být obroušený, a připraví plochu k nanesení mléčné barvy, která na nátěru drží. Podkladový nátěr je čirý, a tak nezanechává žádné stopy, pokud chcete mléčnou barvu na některých místech obrousit, a nechat tak prosvítat původní povrch.

Postup:
Štětcem důkladně naneste nátěr na celý povrch. Nechte 5 minut schnout. Hadříkem otřete v jednom směru přebytečný nános nátěru. Nechte působit 2 hodiny, následně zkontrolujte, zda je nátěr suchý a naneste mléčnou barvu The Crafty Bird. Mléčnou barvu po zaschnutí ochraňte finálním nátěrem voskem, lakem, nebo pro venkovní použití lakem na exteriéry z naší nabídky.


Specifikace:

  • Obsah: 200 ml
  • Až na 4 m2

Vaše dotazy

Zpráva