Odvětrávaný koš BioMat AirBox® (8 litrů)

Vyrobeno v EU Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Odvětrávaný koš pro hygienické třídění bioodpadu v bytě.

159  včetně DPH

Kód: E530

Dostupnost: Skladem

  • S mikroperforací
  • Vysušuje bioodpad
  • Velmi snadná údržba
Speciálně vyvinutý pro 100% kompostovatelné sáčky. Víko s mikroperforací umožňuje odvětrávání, ale brání hmyzu ve vlétnutí do koše. Koš dobře vysušuje bioodpad a snižuje tak jeho případný zápach. Je snadno omyvatelný, dno koše má nízké zaoblené výstupky.

Kvalitní prověřený výrobek nabízející vysoký komfort za skvělou cenu. Snadná údržba, odolná konstrukce s plným dnem zamezujícím nežádoucím únikům výluhu z bioodpadů posouvá tento koš daleko před konkurenční výrobky, které se snaží přiblížit ideálním podmínkám koše BioMat Combi, ve kterém sáček visí, nedotýká se dna a je tak ideálně odvětráván ze všech stran.

Dlouholetý vývoj a sledování potřeb při práci v domácnosti vedlo u této varianty koše k maximálnímu zjednodušení a zaoblení tvarů, aby údržba koše byla snadná. Proti jiným odvětrávaným košům omezil výrobce u modelu AirBox perforaci dna. Tím je dosaženo při mírném snížení odparu 100% bezpečnosti proti nežádoucímu výtoku výluhu z koše při případném narušení sáčku. Masivní konstrukce a pevné železné držadlo s výstupky pro snadné zavěšení umožňuje variantní umístění koše jako nádoby samostatně stojící či zavěšené.

Rozměry koše jsou přizpůsobeny pro snadné zavěšení do kuchyňské linky. Uchycení držadla je odděleno od horní hrany koše, aby bylo umožněno kvalitní upevnění sáčku přes lem.
 

Specifikace:

  • Rozměry koše BioMat AirBox® Family: Š 260 x D 195 x V 255 mm

Ekodomov

 Specialisté na třídění a recyklaci odpadu

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky