Peelingová rukavice na tělo

Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Pro čistou a jemnou pokožku.

249  včetně DPH

Běžná cena: 339 Kč,
Ušetříte 90 Kč (26 %)

Kód: EBEM

Dostupnost: Skladem

Akce
  • Zbaví pleť všech nečistot a odumřelých buněk
  • Peelingovou rukavici můžete snadno použít ve sprše i ve vaně
  • Životnost minimálně 300 praní
  • Rozměry 21x13 cm
Rukavice využívá tzv. micro-brush technologii, kdy čistící vlákna ve tvaru smyčky dokáží jen s využitím vody vyčistit pokožku hluboko v pórech. Zbaví pleť všech nečistot a odumřelých buněk, zanechává ji čistou a jemnou i bez použití mýdla a jiných kosmetických přípravků.

Návod na použití
: rukavici navlečte na dlaň a navlhčete vodou a mýdlem, které používáte. Masírujte pokožku směrem od ramen dolů. Vyhněte se příliš dlouhému čistění pokožky. Po použití důkladně vypláchněte vodou a nechte pořádně uschnout na vzduchu.

Řada výrobků e-body využívá nejnovější technologie k výrobě unikátních výrobků k péči o tělo i pokožku. Výrobky e-body jsou velmi jemné, ale přitom velmi účinné při mytí a čistění pokožky i při odličování. To vše bez nutnosti používání jednorázových tamponů, nešetrných odličovadel i drhnutí pokožky, při skvělém sacím výkonu a extrémní životnosti.

Univerzální návod na údržbu výrobků e-body: Rukavice obvykle stačí vypláchnout v mýdlové vodě, ručníky perte v pračce při teplotách od 30 do 60 stupňů s malým množstvím pracího přípravku. Nepoužívejte bělidlo ani aviváž! Nesušte v sušičce a nežehlete! Velmi dlouhá životnost. Garance životnosti 300 praní!


Specifikace:

  • Rozměry 21x13 cm
  • 100% mikrovlákno

E-cloth

Britská firma Enviroproducts Ltd. se zaměřuje na vývoj a výrobu hadrů a hadříků z mikrovláken e-cloth, pro využití v celé domácnosti. Jejich snaha o maximální kvalitu výrobků umožňuje v milionech domácností po celé Evropě výrazně zamezit používání mnohdy škodlivých chemických prostředků při každodenním úklidu i péči o domáci mazlíčky. Navíc pří životnosti jejich výrobků se jedná o ekologickou volbu oproti běžným bavlněným hadříkům s velmi krátkou životností.

Vaše dotazy

Zpráva