Peletky pro slepice s mátou oregánem, česnekem a kurkumou - 500 g

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Nákupem podpoříte neziskový projekt Pomoc zvířatům kolem nás

Doplňkové krmení s vitamíny.

Obsah: 500 g

55  včetně DPH

Kód: 10530-A

Dostupnost: Skladem

  • Pro doplnění vitamínů a minerálů
  • Se sušenými bylinkami a kořením
  • Vhodné pro rekonvalescenci slepiček z velkochovů
Hentastic peletky jsou skvělým doplňkovým krmením pro slepičky. Byly speciálně vyvinuty pro slepičky ve výbězích, ale i pro slepičky zachráněné z velkochovu. Obsahují směs sušených bylinek jako je oregano a máta, ale také česnek a kurkumu, takže dodávají slepičkám řadu často chybějících látek prospěšných pro jejich zdraví, případně pro rekonvalescenci po záchraně z velkochovu.

Peletky můžeme nasypat do krmítek k běžné stravě, nebo jen rozházet po zemi, aby se slepičky zabavily při jejich vyzobávání.

20% z výtěžku z prodeje tohoto výrobku bude věnováno iniciativě Slepice v nouzi, která zachraňuje slepičky z velkochovu a hledá jim nové domovy na zahradách.


Specifikace:

  • Baleno v opakovaně zavíracím sáčku
  • Obsah: 500 g
  • Složení: pšeničná mouka, palmový olej, pšeničný škrob, ořechová mouka, oregano, máta, kurkuma a čenek. S výrobcem intenzivně jednáme o náhradě palmového oleje.
  • Analytické složky: tuk 17%, bílkovina 8.9%, vláknina 1%, prach 0.9%, lyzin 0.19%, metionin 0.11%, vápník 0.12%, fosfor 0.09%

Unipet International

Unipet International je britská firma, která se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci výrobků pro divoké ptactvo (krmítka, krmení) a také pro drůbež (krmítka, krmení). Jako jediná evropská firma vyrábějící potravu pro ptáky, jsou nositelem BRC potravinářské certifikace „A“. Toto mezinárodní ocenění, které potvrzuje kvalitu celého výrobního procesu, totiž obvykle získávají potravinářské firmy. Jejich výrobky pod registrovanými obchodními značkami Suet to GO a Hentastic kombinují kvalitu se zajímavou cenou. Proto jsou nejen v UK velmi oblíbené. Jsme hrdí na to, že Zelená domácnost se stala distributorem jejich výrobků v České republice.

Videa a návody

Vaše dotazy

Zpráva