Plenky Naty Maxi+ 9-20 kg (24 ks)

Dřevo s FSC certifikací Vyrobeno v EU

Prodyšné plenky z přírodních materiálů.

259 Kč včetně DPH

Běžná cena: 289 Kč,
Ušetříte 30 Kč (10 %)

Kód: 454

Dostupnost: Skladem

Akce
  • Pro děti od 9 do 20 kg
  • 24 ks v balení
  • Vyrobeno z přírodních materiálů
  • Neobsahují chlór, parfémy, latex ani TBT

Plenky NATY jsou oblíbené pro svou šetrnost k dětské pokožce, skvělou funkčnost, mimořádnou hebkost a minimální dopad na životní prostředí. 

Používáním zdravých dětských jednorázových plenek omezíte množství chemických látek, s kterými Vaše dítě přichází každodenně do kontaktu. Oproti standardním plenkám se vyznačují především tím, že jsou z 50 - 60 % vyráběny z přírodních - tedy rozložitelných, zdrojů. Celá plenka se poté rozloží v rozmezí 2-4 let, na rozdíl od konvenčních plenek, které se rozkládají až 400 let. Plenky neobsahují parfémy, chlór, latex ani TBT (tributylcín).

Jemný materiál použitý pro výrobu plenky, elastická lepítka, jemná pružná část na zádech a pohodlná elastická část plenky obepínající dětské nožičky – tyto vlastnosti plenek NATY umožní Vašemu dítěti volný pohyb. Díky 100 % přírodnímu vnějšímu plášti jsou perfektně prodyšné a brání zapaření. Ultra tenká konstrukce plenky efektivně zabraňuje protečení a umožňuje batoleti přirozený pohyb. Plenky jsou elastické v bocích i kolem nožiček, což umožňuje jejich snadné svléknutí - ideální pro děti učící se na nočník.

Jsou velmi jemné, na dotek působí téměř jako látkové plenky. Plenky jsou dobře snášeny dětmi s citlivou pokožkou či trpícími ekzémy. Vnitřní vrstva je vyrobena z geneticky neupravovaného kompostovatelného materiálu na kukuřičné bázi, je přirozeně prodyšná i přesto, že je voděodolná a udržuje tak dětskou pokožku v suchu.

Savé jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy a absorpčního gelu (gelu je výrazně méně než u běžných plenek). Celulóza je získávána ze skandinávského dřeva a má certifikaci FSC. Jde o mezinárodní certifikaci, která zaručuje, že dřevo a potažmo papír pocházejí z šetrně obhospodařovaných lesů. 100% přírodní vnější plášť je přirozeně prodyšný, zajišťuje efektivní ventilaci a má certifikát „OK Compost“. Certifikovány „Swedish Asthma And Allergy Association“. Plenky NATY jsou certifikovány jako „bez jakýchkoli alergenů“.
 

Specifikace:

  • Obsah: 24 ks
  • Vyrobeno ve Švédsku

Eco by Naty

Marlene Sandberg, založila švédskou firmu Naty před cca 20 lety. V té době měla malé děti a vadilo jí používání jednorázových plen plných chemických a špatně rozložitelných látek. V současnosti výrobky Naty (pleny a dámská hygiena) nabízejí přírodní volbu pro ekologicky zaměřené rodiny a ženy po celém světě. Lidé v Naty minimalizují negativní efekt výroby a používání jejich výrobků. Testovány jsou nejen materiály a výrobní proces, ale i dodavatelé firmy tak, aby vše splňovalo velmi přísné ekologické standardy Severní Evropy. I při balení a distribuci se Naty zaměřuje na snížení odpadu a spotřeby paliv. Pro balení jsou používány pouze přírodní materiály. Výrobky i obaly se dají likvidovat recyklací, spalováním nebo kompostováním.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky