Plenky Naty Nature Babycare Mini 3-6 kg (34 ks)

Z přírodního materiálu Dřevo s FSC certifikací Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Minimalizace odpadu Netestováno na zvířatech

Prodyšné plenky z přírodních materiálů.

Obsah: 34 ks

289  včetně DPH

Kód: 451

Datum dodání: Na dotaz

  • Pro děti od 3 do 6 kg
  • 34 ks v balení
  • Vyrobeno z přírodních materiálů
  • Neobsahují chlór, parfémy, latex ani TBT

Plenky NATY jsou oblíbené pro svou šetrnost k dětské pokožce, skvělou funkčnost, mimořádnou hebkost a minimální dopad na životní prostředí. 

Používáním zdravých dětských jednorázových plenek omezíte množství chemických látek, s kterými Vaše dítě přichází každodenně do kontaktu. Oproti standardním plenkám se vyznačují především tím, že jsou z 60 - 70 % vyráběny z přírodních zdrojů a neobsahují parfémy, chlór, latex ani TBT (tributylcín).

Jemný materiál použitý pro výrobu plenky, elastická lepítka, jemná pružná část na zádech a pohodlná elastická část plenky obepínající dětské nožičky – tyto vlastnosti plenek NATY umožní Vašemu dítěti volný pohyb. Díky 100 % přírodnímu vnějšímu plášti jsou perfektně prodyšné a brání zapaření. Ultra tenká konstrukce plenky efektivně zabraňuje protečení a umožňuje batoleti přirozený pohyb. Plenky jsou elastické v bocích i kolem nožiček, což umožňuje jejich snadné svléknutí - ideální pro děti učící se na nočník.

Jsou velmi jemné, na dotek působí téměř jako látkové plenky. Plenky jsou dobře snášeny dětmi s citlivou pokožkou či trpícimi ekzémy. Vnitřní vrstva je vyrobena z geneticky neupravovaného kompostovatelného materiálu na kukuřičné bázi, je přirozeně prodyšná i přesto, že je voděodolná a udržuje tak dětskou pokožku v suchu.

Savé jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy (FSC certifikace) a absorpčního gelu (gelu je výrazně méně než u běžných plenek). 100% přírodní vnější plášť je přirozeně prodyšný, zajišťuje efektivní ventilaci a má certifikát „OK Compost“. Certifikovány „Swedish Asthma And Allergy Association“. Plenky NATY jsou certifikovány jako „bez jakýchkoli alergenů“.


Specifikace:

  • Obsah: 34ks
  • Vyrobeno ve Švédsku

Naty

Marlene Sandberg, založila švédskou firmu Naty před cca 20 lety. V té době měla malé děti a vadilo jí používání jednorázových plen plných chemických a špatně rozložitelných látek. V současnosti výrobky Naty (pleny a dámská hygiena) nabízejí přírodní volbu pro ekologicky zaměřené rodiny a ženy po celém světě. Lidé v Naty minimalizují negativní efekt výroby a používání jejich výrobků. Testovány jsou nejen materiály a výrobní proces, ale i dodavatelé firmy tak, aby vše splňovalo velmi přísné ekologické standardy Severní Evropy. I při balení a distribuci se Naty zaměřuje na snížení odpadu a spotřeby paliv. Pro balení jsou používány pouze přírodní materiály. Výrobky i obaly se dají likvidovat recyklací, spalováním nebo kompostováním.

Vaše dotazy

Zpráva