Pomocnožky Slepičky - bílo/oranžové

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Nákupem podpoříte neziskový projekt Pomoc zvířatům kolem nás

Kvalitní ponožky, které pomáhají slepičkám v nouzi.

Země původu: Český výrobek

Velikost ponožek EU: 45-47

49  včetně DPH

Kód: slepbo45-47

Dostupnost: Skladem

  • Zakoupením těchto ponožek přispíváte slepičkám 30 Kč z každého zakoupeného páru.
  • Polo froté, jemné nízké ponožky z bambusu – s certifikátem OEKO TEX (80% bambus, 18% PAD, 2% Elastan) se zesíleným chodidlem.
  • Tyto ponožky nejsou nijak barvené a využívají přírodní barvu bambusových vláken (slonová kost). Díky zesílenému chodidlu jsou velmi pohodlné pro každodenní nošení, ale i na sport.
Pěstování bambusu je mnohem šetrnější, než pěstování bavlny. Bambus je vlastně extrémně rychle rostoucí tráva a k jejímu růstu se nepoužívají žádná chemická hnojiva. Bambusová vlákna jsou velmi jemná. Uvádí se, že mají antibakteriální vlastnosti, omezují zápach a jsou antistatická.

V lemu ponožek je místo klasické latex gumičky použit komfortní elastan LYCRA® s nižším svěrem. Ponožky proto neškrtí (lem nemá žádná slabá ani zesílená místa jako gumičky) dobře drží, neshrnují se a nevytahují se. LYCRA má delší trvanlivost a vysokou odolnost proti UV záření, pracímu prášku a potu.
 

Specifikace:

  • Možno prát v pračce na 40 stupnů
  • Barva: Slonová kost, červené logo Pomocnožky na chodidle a na lemu.
  • Složení: 80% bambus, 18% PAD, 2% Elastan

Zelená domácnost

To jsme my. Nejsme prioritně výrobní firma, ale někdy to nevydržíme :-) a vyvineme si vlastní výrobky. Na vývoji spolupracujeme velmi často s odborníky z ekologických organizací. Vyrábíme výhradně u malých českých a moravských výrobců. Pokud je to možné i z lokálních surovin. 

Vaše dotazy

Zpráva