Psí obojek Monstera RE.BRUNS S

Z recyklovaného materiálu Vyrobeno v ČR

Odolný obojek šetrný k přírodě.

Země původu: Český výrobek

679 Kč včetně DPH

Kód: obojekmonsteras

Dostupnost: Skladem

  • Vyrobeno z kvalitních recyklovaných certifikovaných materiálů
  • S kovovými doplňky
  • Originální přírodní design
  • Vyrobeno v Česku a českými švadlenami
Psí obojek Monstera je jedinečný, kvalitní a šetrný k přírodě. Má na sobě motiv monstery a je vyroben z kvalitních, recyklovaných a certifikovaných materiálů s kovovými doplňky. Motiv je vzorem velmi stylovým a zároveň neutrálním, což je u produktu, který je udržitelný, důležité. Listy monstery navíc symbolizují naději.

RE.BRUNS je projekt, který má za cíl spojit lásku ke zvířatům, ekologii a udržitelné podnikání. Vytváří originální obojky, klasická i přepínací vodítka a postroje pro psy z nevyužitých plastových materiálů. Na recyklované látky navrhují vlastní motivy, které spojují s kvalitními kovovými a bavlněnými doplňky. Produkty dle návrhů potom realizují šikovné české švadlenky.


Specifikace:

  • Rozměry velikost S: minimální délka 27 cm, maximální délka 35 cm, šířka 2,5 cm
  • Složení: 95 % recyklovaný polyester, 5 % bavlna, kovové spony
  • Ošetření: doporučujeme praní v ruce, obsahuje kovové spony, které by mohly poškodit pračku a sušičku.

RE.BRUNS

Značka RE.BRUNS se zaměřuje pro vše potřebné pro vaše čtyřnohé miláčky. Protože jim ale záleží na udržitelnosti, jejich výrobky neobsahují zbytečné plasty, ale materiály, jejichž výroba je šetrná. Nenajdete v nich nic škodlivého a pokud od této značky svému psímu parťákovi pořídíte jakýkoliv doplněk, můžete si být jistí tím, že vám vydrží opravdu dlouho.
Mezi materiály, které používají, najdete recyklovaný polyester, kvalitní kov a BIO bavlnu. Vše navíc dlouho vydrží díky své kvalitě. Všechny doplňky šijí v Čechách. Kvalitní střihy i pevné švy si vzaly na starost šikovné české švadlenky.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky