Ptačí budka 1MR - na zeď

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Atraktivní budka na zeď, maximální bezpečí před predátory.

Vletový otvor budky: 32 mm

Barva: Zelená

949  včetně DPH

Kód: 154/2

Datum dodání: Na dotaz

Vletový otvor budky: 32 mm

Barva: Hnědá

949  včetně DPH

Kód: 156/6

Datum dodání: Na dotaz

Vletový otvor budky: 32 mm

Barva: Červená

949  včetně DPH

Kód: 155/9

Datum dodání: Na dotaz

  • S touto budkou můžete pozorovat hnízdění ptáků i tam, kde je nedostatek vysokých stromů pro zavěšení budky, nebo dokonce i na vašem balkoně.
  • Budka je konstruována tak, že se jednoduše zavěsí na hmoždinku přímo na zeď domu nebo na balkon.
  • Poskytuje ptákům dokonalé pohodlí.
  • Průměr vletového otvoru je 3,2 cm. 
  • Je pro ptáky velmi bezpečná, takže jí můžete zavěsit i do výšky vašich očí, což usnadňuje pozorování, které jistě ocení i vaše děti.
Čelní panel se dá snadno vyjmout pro kontrolu nebo čištění budky. Strakapoudi jí nemohou rozbít a dostat se tak k vajíčkům, či ptáčatům.
Budka je vyrobena ze speciálního, léty prověřeného materiálu. Směs dřevěných pilin, cementu a dalších příměsí je velmi pevná, zajišťuje extrémní životnost budky (cca 25 let), ale i velmi dobrou tepelnou izolaci. Materiál je paropropustný a dobře kompenzuje prudké změny teplot. Proto nedochází ke kondenzaci vlhkosti uvnitř hnízdní dutiny jako u standardních dřevěných budek.

Doporučené umístění:
min. 1,5 metru vysoko
Tuto budku běžně využívají: všechny druhy sýkor, rehek zahradní, vrabci
 

 

Specifikace:

  • Součástí dodávky je budka s odnímacím panelem a uchycení na zeď (hmoždinka a skobička)
  • Vnější rozměry: 27 x 19 x 23 cm
  • Váha: 5,2 kg

Schwegler

Německá firma Schwegler byla založena již před 60 lety. Dnes má několik desítek zaměstnanců. Ve spolupráci s vědci a ochranářskými organizacemi se věnuje vývoji a výrobě výrobků sloužící k ochraně ptáků, netopýrů, hmyzu, drobným savců… Jejich patentovaná směs dřevěných pilin, cementu a dalších přírodních pojiv umožňuje výrobu unikátních výrobků s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Poctivá práce zaměstnanců Schwegler a nadšení proto, co dělají, způsobilo, že dnes lze bez rozpaků označit portfolio jejich výrobků jako to nejlepší pro zvířata kolem nás. To ostatně potvrzují i doporučení mnoha odborných ornitologických organizací z celé Evropy. Po celé Evropě můžeme dnes najít miliony budek Schwegler.

Vaše dotazy

Zpráva