Ptačí budka 2B - pro šoupálky

Z přírodního materiálu Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Na kmen stromu – otvírací.

789  včetně DPH

Kód: 141/2

Datum dodání: Na dotaz

  • Tato budka je přizpůsobena životu a potřebám šoupálků, kteří se pohybují kolem kmene, a proto vyhledávají dutiny těsně přiléhající ke kmeni.
  • Díky vyklápěcímu přednímu panelu se, na rozdíl od budky 2BN, může budka snadněji kontrolovat a čistit.
Budka se přidělá pomocí dvou hliníkových hřebíků a speciálních špalíčků, které jsou součástí dodávky.
Budka je vyrobena ze speciálního, léty prověřeného materiálu. Směs dřevěných pilin, cementu a dalších příměsí je velmi pevná, zajišťuje extrémní životnost budky (min. 25 let), ale i velmi dobrou tepelnou izolaci. Materiál je paropropustný a dobře kompenzuje prudké změny teplot. Proto nedochází ke kondenzaci vlhkosti uvnitř hnízdní dutiny jako u standardních dřevěných budek.
Doporučené umístění: na stromě o průměru kmene 25-30 cm ve výšce cca 1,5 metru na kraji lesa nebo v zarostlém koutu zahrady.
Tuto budku běžně využívají: šoupálci, někdy vrabci
 
Instrukce k výrobku naleznete v sekci dokumenty.
 

Specifikace:

  • Barva: hnědá
  • Součástí dodávky je budka, 2 hřebíky a 2 "špalíky"
  • Vnější rozměry: 28 x 22 x 15 cm
  • Vnitřní rozměry: 12 x 8 cm
  • Váha : 2,7 kg

Schwegler

Německá firma Schwegler byla založena již před 60 lety. Dnes má několik desítek zaměstnanců. Ve spolupráci s vědci a ochranářskými organizacemi se věnuje vývoji a výrobě výrobků sloužící k ochraně ptáků, netopýrů, hmyzu, drobným savců… Jejich patentovaná směs dřevěných pilin, cementu a dalších přírodních pojiv umožňuje výrobu unikátních výrobků s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Poctivá práce zaměstnanců Schwegler a nadšení proto, co dělají, způsobilo, že dnes lze bez rozpaků označit portfolio jejich výrobků jako to nejlepší pro zvířata kolem nás. To ostatně potvrzují i doporučení mnoha odborných ornitologických organizací z celé Evropy. Po celé Evropě můžeme dnes najít miliony budek Schwegler.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva