Ptačí budka - moderní – průměr vletového otvoru 3,2 cm

Z recyklovaného materiálu Z přírodního materiálu Dřevo s FSC certifikací Vyrobeno v EU CO2 neutrální výroba Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Ptačí budka na moderní dům nebo plot.

Vletový otvor budky: 32 mm

689  včetně DPH

Kód: URBNB

Datum dodání: Na dotaz

  • Tato „městská“ budka pro ptáky je součástí řady výrobků pro vybudování vhodných úkrytů a krmítek pro ptáky a další užitečná zvířata ve městech a na moderních domech na venkově.
  • Průměr vletového otvoru 3,2 cm
  • Při umístění budky na stěnu jsou ptáci chráněni před kočkami.
  • Vletový otvor má kovovou ochranu proti strakapoudům.
Venkovní konstrukce budky je vyrobena z materiálu Clayplas+, což je směs recyklovaného plastu a jílu. Tento materiál je velmi trvanlivý a s ohledem na používání recyklovaného plastu i ekologický. Budku můžete zavěsit jako čtverec nebo kosočtverec. Ptákům na tom nezáleží, budku si vyplní hnízdním materiálem dle potřeby.

Vnitřní část budky je vyrobena z trvanlivého dřeva s FSC certifikátem, které zajišťuje ptákům dobrou izolaci a komfort. Dřevěnou část můžete snadno odejmout a čelní panel vysunout, takže se budka snadno čistí a případně i desinfikuje.

Doporučené umístění: Zeď nebo plot, ideálně JV – JZ, ale chráněné místo před poledním sluncem. Výška min. 1,5 m.

Tuto budku běžně využívají: všechny druhy sýkorek, vrabci…

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.
 

Specifikace:

  • Rozměry. 160 x 160 x 155 mm
  • Materiál: Clayplas+ a dřevo s FSC certifikátem - Certifikace FSC představuje důvěryhodný systém lesní certifikace a certifikace spotřebitelského řetězce s celosvětovou působností. Díky své transparentnosti, otevřenosti všem zájmovým skupinám a striktním sociálním a ekologickým standardům, má FSC podporu největších environmentálních organizací.
  • Váha: 0,9 kg

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva