Ptačí budka pro šoupálky Brushwood

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Opakovaně použitelný výrobek Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Ptačí budka pro šoupálky, k připevnění na kmen stromu nebo do popínavé rostliny.

289 Kč včetně DPH

Není skladem
Sledovat produkt

Kód: SKTCBRNP

Hmotnost: 0,20 kg

Dostupnost: Na dotaz

  • Speciálně přizpůsobeno pro potřeby šoupálků, ale může být využívána i jinými druhy ptáků
  • Díky velmi nízké hmotnosti lze instalovat i na živé ploty a popínavky
  • Velmi jednoduché čištění budky
Tato ptačí budka je přizpůsobena životu a potřebám šoupálků, kteří se pohybují kolem kmene, a proto vyhledávají dutiny těsně přiléhající ke kmeni. Může ale poskytnout bezpečný úkryt i jiným druhům ptáků.

Díky velmi lehké váze ji lze také snadno umístit do živého plotu nebo stěny porostlé břečťanem, což je místo, které vyhledávají hlavně červenky.

Budka je vyrobena z materiálu, který je nazývaný anglicky brushwood, což je něco jako u nás proutí. Nicméně tento materiál má mnohem delší životnost než běžné vrbové proutí. Navíc je budka vybavena membránou, která chrání hnízdní dutinu před deštěm a větrem.

Budku velmi jednoduše zavěsíme na kmen stromu za kovové očko, které je součástí budky.

Praktický odklápěcí poklop ze zadní strany budky umožňuje snadné čistění budky.

Doporučené umístění: Chráněné místo na kmeni většího stromu v minimální výšce 1,5 m od země (šoupálek, střízlík), nebo o něco výše pro ostatní druhy ptáků. Umístění v popínavkách by mohlo zaujmout červenku. Volte místo chráněné před severním větrem.

Tuto budku běžně využívají: střízlík, šoupálek, občas červenka, sýkorky, vrabci, plši.


Specifikace:

  • Rozměry: cca 26 x 13 cm
  • Materiál: brushwood

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky