Ptačí budka s barevnou kamerou pro denní i noční pozorování

Z přírodního materiálu Vyrobeno v EU CO2 neutrální výroba Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Pro zapojení do TV nebo videa nebo DVD rekordéru.

Vletový otvor budky: 32 mm

3 690 Kč včetně DPH

Kód: CCBKIT

Hmotnost: 1,40 kg

Dostupnost: Skladem

  • Atraktivní, speciálně tvarovaná budka s kamerou pro denní i noční pozorování hnízdících ptáků z pohodlí domova.
  • Budka je vyrobena z 2 cm tlustého, trvanlivého FSC cedrového dřeva.
  • S rozměrem vletového otvoru 3,2 cm (s kovovým chráničem otvoru proti zničení od strakapoudů) je vhodná pro mnoho druhů ptáků – hlavně pro sýkorky.
  • Budka je přizpůsobena pro umístění Wildlife World kamery, která umožňuje pozorovat dění v budce v pohodlí domova v TV, případně i signál nahrávat na video nebo DVD rekordér.
Instalace kamery do budky a její připojení do TV je velmi snadné. Přes den kamera poskytuje velmi kvalitní barevné pohledy na dění v budce, v noci přenáší černobílý signál. Pokud kameru používáte v budce, je možné díky vestavěným LED světlům, která lze regulovat, nastavit světlo pro optimální obraz, aniž by bylo nutné ptáky rušit při hnízdění.

Velmi malá a kompaktní kamera je ideální pro pozorování v chráněných venkovních zvířecích obydlích - ideální pro ptačí budky, netopýří budky, úkryty pro ježky, hmyzí domky, chráněná ptačí krmítka atd. Lze samozřejmě využít i jinde - například do psí boudy, stájí, králíkáren, voliér apod.
Instalace je velmi snadná. Součástí dodávky je 30 metrů dlouhý kabel pro zapojení do TV, připojení do elektrické zásuvky a scart adaptér pro zapojení přímo do TV nebo nahrávacího zařízení.

Ukázka obrázků z kamery zde: https://www.youtube.com/watch?v=shJSOgJopw4

Doporučené umístění: Běžné místo jako klasická budka. Ideálně tedy na strom, zeď nebo plot, minimálně 1,5 m vysoko. Ptákům nejlépe vyhovuje místo chráněné před větrem a slunečním žárem. Nezapomeňte na ochranu ptáků před kočkami a jinými predátory.

Tuto budku běžně využívají: všechny druhy sýkorek, vrabci…

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.


Specifikace:

  • Technické údaje: CMOS barevný senzor 8v, 380 TV lines (PAL), minimum illumination 3 Lux/F1.2.
  • Na vyžádání můžeme, ještě před zakoupením tohoto výrobku, zaslat e-mailem instalační manuál se schématem zapojení kamery do vaší TV a s popisem instalace kamery do budky.
  • Součástí výrobku je: ptačí budka, 30 m kabel propojující kameru a vaší TV, Scart redukce pro případ potřeby, připojení do elektrické zásuvky (adaptér), návod na instalaci
  • Rozměry budky: 26 x 16,5 cm
  • Váha: 1,8 kg

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky