Ptačí hnízdo 11 jiřičky - spodní panel

Z přírodního materiálu Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Přídavný panel pro zachytávání trusu.

899  včetně DPH

Kód: 345/4

Datum dodání: Na dotaz

Tento panel se umístí pod hnízdo typ 11.
Zachycuje exkrementy jiřiček, takže zamezuje znečištění fasády. Při čištění hnízd se snadno očistí.
Panel je vyroben ze speciálního, léty prověřeného materiálu. Směs dřevěných pilin, cementu a dalších příměsí je velmi pevná a zajišťuje extrémní životnost (cca 25 let).
 

Specifikace:

  • rozměry - 30 x 43 x 27 cm
  • materiál - dřevocement Schwegler
  • pokud instalujete dodatečně pod již instalované hnízdo na fasády, je nutné počítat s minimálním prostorem pod hnízdem pro manipulaci:
  • 45 x 43 x 27 cm

Schwegler

Německá firma Schwegler byla založena již před 60 lety. Dnes má několik desítek zaměstnanců. Ve spolupráci s vědci a ochranářskými organizacemi se věnuje vývoji a výrobě výrobků sloužící k ochraně ptáků, netopýrů, hmyzu, drobným savců… Jejich patentovaná směs dřevěných pilin, cementu a dalších přírodních pojiv umožňuje výrobu unikátních výrobků s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Poctivá práce zaměstnanců Schwegler a nadšení proto, co dělají, způsobilo, že dnes lze bez rozpaků označit portfolio jejich výrobků jako to nejlepší pro zvířata kolem nás. To ostatně potvrzují i doporučení mnoha odborných ornitologických organizací z celé Evropy. Po celé Evropě můžeme dnes najít miliony budek Schwegler.

Vaše dotazy

Zpráva