Ptačí krmítko Flutter Butter

Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Pro krmení kvalitního krmení ze skleniček.

249  včetně DPH

Běžná cena: 289 Kč,
Ušetříte 40 Kč (13 %)

Kód: 544/1

Dostupnost: Skladem

  • Krmítko je možné zavěsit řetízkem na větev (je součástí výrobku), nebo přišroubovat na zeď, plot, kůlnu…
  • Vyrobeno z odolného plastu polykarbonátu, který je vhodný pro venkovní použití a má velmi dlouhou životnost.
  • Bidélko s kruhovým nástavcem umožňuje ptákům pohodlný úchyt na krmítku.
Náplň ve skleničce o váze 330 g snadno vložíte do krmítka. Zelenou pohyblivou část krmítka nadzvednete, vložíte sklenici s náplní a lehce našroubujete na krmítko. V nabídce 2 různé náplně oříškového másla s hmyzem nebo ovocnými bobulemi. Směsi jsou speciálně vyvinuty pro ptáky, bez soli. Dodávají ptákům proteiny, které potřebují k růstu, ale i k přežití v zimě.
Po vypotřebování pouze vyměníte náplň. Samozřejmě je možné do skleničky následně případně dělat vlastní krmení pro ptáky (nepoužívejte však běžné oříškové máslo pro lidskou spotřebu, které obsahuje sůl).
Náplně zakoupíte v sekci "krmení pro ptáky" tohoto webu.

Instrukce k výrobku naleznete v sekci dokumenty.
 

Specifikace:

  • Rozměry krmítka:
  • Cca 16x12 cm
  • Barva: zelená/černá
  • Polykarbonát

Schwegler

Německá firma Schwegler byla založena již před 60 lety. Dnes má několik desítek zaměstnanců. Ve spolupráci s vědci a ochranářskými organizacemi se věnuje vývoji a výrobě výrobků sloužící k ochraně ptáků, netopýrů, hmyzu, drobným savců… Jejich patentovaná směs dřevěných pilin, cementu a dalších přírodních pojiv umožňuje výrobu unikátních výrobků s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Poctivá práce zaměstnanců Schwegler a nadšení proto, co dělají, způsobilo, že dnes lze bez rozpaků označit portfolio jejich výrobků jako to nejlepší pro zvířata kolem nás. To ostatně potvrzují i doporučení mnoha odborných ornitologických organizací z celé Evropy. Po celé Evropě můžeme dnes najít miliony budek Schwegler.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky