Ptačí krmítko kokos s náplní s bobulemi

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Opakovaně použitelný výrobek Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Ptačí krmítko z kokosu s náplní s příchutí bobulí.

39  včetně DPH

Kód: 10010-A

Dostupnost: Skladem

Náš tip
  • Krmítko z přírodního kokosu
  • Naplněno vysoce energetickým lojem
  • Se 3 druhy semen a příchutí bobulí
  • Zcela rozložitelné
Kokos je naplněn vysoce kvalitním a energetickým lojem. Obsahuje 3 druhy semen a také sušené moučné červy, což je ptačí lahůdka.

Krmítko je vyrobeno z přírodního kokosu. Tento výrobek je 100% rozložitelný a může sloužit jako celoroční krmítko. Díky provázku, který je součástí výrobku, kokos snadno zavěsíte na vhodnou větev na zahradě, ale třeba i ve městě v parku.


Specifikace:

  • Složení: pšeničná mouka, hovězí lůj, arašídy, proso, len, řepka
  • Analytické složky: tuk 30%, bílkovina 8%, vláknina 0,6%, popel 1,2%, vlhkost 7,4%

Unipet International

Unipet International je britská firma, která se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci výrobků pro divoké ptactvo (krmítka, krmení) a také pro drůbež (krmítka, krmení). Jako jediná evropská firma vyrábějící potravu pro ptáky, jsou nositelem BRC potravinářské certifikace „A“. Toto mezinárodní ocenění, které potvrzuje kvalitu celého výrobního procesu, totiž obvykle získávají potravinářské firmy. Jejich výrobky pod registrovanými obchodními značkami Suet to GO a Hentastic kombinují kvalitu se zajímavou cenou. Proto jsou nejen v UK velmi oblíbené. Jsme hrdí na to, že Zelená domácnost se stala distributorem jejich výrobků v České republice.

Vaše dotazy

Zpráva