Ptačí krmítko na jablko nebo lojovou kouli Eko

Z recyklovaného materiálu Vyrobeno v EU Minimalizace odpadu Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Ptačí krmítko z recyklovaných materiálů na lojovou kouli nebo jablko.

149  včetně DPH

Kód: AF

Datum dodání: Na dotaz

  • S kovovým hrotem na lojovou kouli nebo jablko
  • S dřevěným bidélkem
  • Vyrobeno z recyklovaných materiálů

Toto krmítko je ukázkovým příkladem využití recyklovaných materiálů při dosažení elegantního a praktického řešení pomoci přírodě.

Konstrukce krmítka je praktická a umožňuje nejen snadné uchycení a výměnu lojové koule, ale poskytuje také pohodlí pro ptáky. Na kovový hrot můžete snadno navléknout lojovou kouli nebo jablko. Krmítko je dodáváno s provázkem, takže jej velmi snadno jen zavěsíte na větev, hák, zábradlí nebo plot. Součástí výrobku je i bidélko z tvrdého dřeva, takže potrava je pro ptáky lehce dostupná.

Krmítko je vyrobené recyklací jednorázových plastových květináčků, potěší proto jak ptáky, tak i ekologicky zaměřené milovníky ptáků a zahradníky.

S ohledem na zajímavou cenu i nenápadný vzhled je vhodnou alternativou při krmení ptáků na veřejných prostranstvích, kde se bohužel nápadnější krmítka často kradou.
 

Specifikace:

  • Rozměry: 16x10 cm
  • Váha – 50 g
  • S logem Zelená domácnost

Ashortwalk

Ashortwalk je malá anglická rodinná firma se sídlem v Cornwallu u mořského pobřeží. Byla založena před cca 10 lety s cílem vyrábět zajímavé a hlavně plně funkční předměty z recyklovatelných materiálů pro zahradu i domácnost. Surovinou pro výrobu milých a ekologických výrobků jsou jim použité květináče za zahradních center, jogurtové kelímky a také použité kartony, ze kterých dokáží vyrobit materiál připomínající břidlici. Výsledný materiál má velmi dlouhou životnost při použití doma i na zahradě.
Díky lidem z Ashortwalk je tak možné krmit ptáky, měřit čas, věšet květináče na dům, psát na tabule, pěstovat bylinky… bez nutnosti použít nové neobnovitelné suroviny jako je ropa, nebo bez kácení stromů na výrobu papíru. I veškeré obaly jsou z recyklovaných materiálů.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky