Ptačí krmítko na koláč vč. náplně s hmyzem

Z přírodního materiálu Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Ptačí krmítko na ptačí koláče s koláčem z kvalitního loje a sušeným hmyzem v ceně.

49  včetně DPH

Kód: 10621-A

Dostupnost: Skladem

  • Krmítko na ptačí koláče
  • V ceně jeden již vložený koláč
  • Koláč je z kvalitního a energetického loje a sušeného hmyzu
Toto krmítko je optimální při krmení ptačími koláči. Snadno se doplňuje. V ceně krmítka je jeden koláč, který je již vložený uvnitř. Koláč je z kvalitního, energetického loje, který je skvělým doplňkovým krmivem k semínkům. Sušený hmyz dodává ptákům tolik potřebné bílkoviny. Tento typ koláče je proto vhodný nejen pro zimní krmení, ale i jako doplňková potrava v době krmení mláďat. Samotné koláče (různé druhy) na doplňování zakoupíte v našem obchodě…

Jednoduše provléknete kus drátku horním otvorem krmítka a zavěsíte na vhodnou větev. Krmítko se dobře udržuje čisté a snadno se doplňuje. Krmítko je vhodné pro všechny menší druhy zahradních ptáků, kteří létají na krmítka.


Specifikace:

  • Složení: pšeničná mouka, hovězí lůj, arašídová mouka, sušení mouční červi
  • Analytické složky: tuk 28.3%, bílkovina 9.6%, vláknina 3.4%, popel 0.79%
  • Aditiva: barvivo

Unipet International

Unipet International je britská firma, která se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci výrobků pro divoké ptactvo (krmítka, krmení) a také pro drůbež (krmítka, krmení). Jako jediná evropská firma vyrábějící potravu pro ptáky, jsou nositelem BRC potravinářské certifikace „A“. Toto mezinárodní ocenění, které potvrzuje kvalitu celého výrobního procesu, totiž obvykle získávají potravinářské firmy. Jejich výrobky pod registrovanými obchodními značkami Suet to GO a Hentastic kombinují kvalitu se zajímavou cenou. Proto jsou nejen v UK velmi oblíbené. Jsme hrdí na to, že Zelená domácnost se stala distributorem jejich výrobků v České republice.

Vaše dotazy

Zpráva