Ptačí krmítko na lojové koule, válečky i peletky

Opakovaně použitelný výrobek Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Ptačí krmítko vhodné na lojové koule bez sítěk, lojové válečky i na lojové peletky.

349  včetně DPH

Kód: 10666-A

Dostupnost: Skladem

  • Na lojové koule, lojové válečky i na lojové peletky pro ptáky
  • Lze uchytit všude a to bez vrtání i hřebíků
  • Potrava je chráněna před deštěm a sněhem i před potřísněním samotnými ptáky
  • Na cca 6-8 lojových koulí a cca 500 g lojových peletek
Tento typ krmítka je ideální na lojové koule (bez sítěk – najdete v naší nabídce) neb lojové válečky (také v nabídce našeho obchodu). Obsahuje, ale i vyměnitelnou vnitřní část a tak je vhodné i na ptačí peletky.
Tato krmítka jsou jiná, než běžná krmítka. Jejich chytrý a inovativní design ještě zjednodušuje krmení ptáků všude tam, kde nemůžete vrtat, nebo tlouct hřebíky. Uchycuje se pomocí suchých zipů, které jsou součástí krmítka.
Můžete je snadno umístit na okapovou rouru, zábradlí… Takové umístění zvyšuje bezpečnost ptáků před kočkami a jinými predátory. Ale můžete je snadno přidělat i na kmen stromu nebo sloupek plotu. Jde ovšem i přichytit na skobičku na zeď domu.

Střecha se dá snadno odejmout při doplňování náplně krmítka, ale přitom dobře těsní, takže potrava je v krmítku dobře zabezpečená před deštěm nebo sněhem.

Krmítko je vhodné pro všechny menší druhy zahradních ptáků, kteří létají na krmítka. Neumožňuje ptákům znečistit potravu svým trusem, což zamezuje riziko přenosu nemocí mezi ptáky.

Obsah krmítka - cca 6-8 koulí dle velikosti, nebo třeba cca 500 g peletek
V nabídce ještě podobné krmítko, které je ale uzpůsobeno pro krmení semínky.


Specifikace:

  • Materiál: ÚV odolný plast
  • Rozměry: cca 23x18 cm

Unipet International

Unipet International je britská firma, která se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci výrobků pro divoké ptactvo (krmítka, krmení) a také pro drůbež (krmítka, krmení). Jako jediná evropská firma vyrábějící potravu pro ptáky, jsou nositelem BRC potravinářské certifikace „A“. Toto mezinárodní ocenění, které potvrzuje kvalitu celého výrobního procesu, totiž obvykle získávají potravinářské firmy. Jejich výrobky pod registrovanými obchodními značkami Suet to GO a Hentastic kombinují kvalitu se zajímavou cenou. Proto jsou nejen v UK velmi oblíbené. Jsme hrdí na to, že Zelená domácnost se stala distributorem jejich výrobků v České republice.

Vaše dotazy

Zpráva