Ptačí krmítko na semínka a peletky

Opakovaně použitelný výrobek Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Ptačí krmítko na různé druhy semínek a na lojové peletky pro ptáky.

349  včetně DPH

Kód: 10665-A

Dostupnost: Skladem

Náš tip
  • Na slunečnicová i jiná semínka a ptačí peletky
  • Lze uchytit všude a to bez vrtání i hřebíků
  • Potrava je chráněna před deštěm a sněhem i před potřísněním samotnými ptáky
  • Na cca 0,5 kg semínek ev. peletek
Tento typ krmítka je ideální na krmení ptáků semínky případně ptačími peletkami
Tato krmítka jsou jiná, než běžná krmítka. Jejich chytrý a inovativní design ještě zjednodušuje krmení ptáků všude tam, kde nemůžete vrtat, nebo tlouct hřebíky. Uchycuje se pomocí suchých zipů, které jsou součástí krmítka.
Můžete je snadno umístit na okapovou rouru, zábradlí… Takové umístění zvyšuje bezpečnost ptáků před kočkami a jinými predátory. Ale můžete je snadno přidělat i na kmen stromu nebo sloupek plotu. Jde ovšem i přichytit na skobičku na zeď domu.

Střecha se dá snadno odejmout při doplňování náplně krmítka, ale přitom dobře těsní, takže potrava je v krmítku dobře zabezpečená před deštěm nebo sněhem.

Krmítko je vhodné pro všechny menší druhy zahradních ptáků, kteří létají na krmítka. Neumožňuje ptákům znečistit potravu svým trusem, což zamezuje riziko přenosu nemocí mezi ptáky.

Obsah krmítka - cca 500 g semínek nebo ptačích peletek
V nabídce máme podobný tyú tohoto krmítka – na naplnění lojovými koulemi (bez sítěk), lojovými válečky z naší nabídky, nebo ptačími peletkami.


Specifikace:

  • Materiál: ÚV odolný plast
  • Rozměry: cca 23x18 cm

Unipet International

Unipet International je britská firma, která se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci výrobků pro divoké ptactvo (krmítka, krmení) a také pro drůbež (krmítka, krmení). Jako jediná evropská firma vyrábějící potravu pro ptáky, jsou nositelem BRC potravinářské certifikace „A“. Toto mezinárodní ocenění, které potvrzuje kvalitu celého výrobního procesu, totiž obvykle získávají potravinářské firmy. Jejich výrobky pod registrovanými obchodními značkami Suet to GO a Hentastic kombinují kvalitu se zajímavou cenou. Proto jsou nejen v UK velmi oblíbené. Jsme hrdí na to, že Zelená domácnost se stala distributorem jejich výrobků v České republice.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky