Ptačí krmítko na semínka velké - kovové

Vyrobeno v EU Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Celokovové krmítko na semínka s osmi otvory s bidélky.

899 Kč včetně DPH

Není skladem
Sledovat produkt

Kód: F3SG

Hmotnost: 0,65 kg

Dostupnost: Na dotaz

  • Celokovová konstrukce
  • S 8 otvory s bidélky
  • Chráněno proti korozi
  • Snadno zavěsitelné a omyvatelné
Celokovové krmítko na semínka se snadno instaluje a čistí. Tvar krmítka chrání potravu přes nepříznivým počasím, ale i před exkrementy ptáků. Při pravidelném mytí tak výborně zamezuje přenosu ptačích nemocí mezi ptáky. Krmítko snadno zavěsíte za kovový háček, který je součástí výrobku. Toto velké krmítko pro ptáčky má 8 otvorů s bidélky.

Silný kov je dobře chráněn proti korozi černým nástřikem. Konstrukce krmítka znemožňuje větším ptákům přistát na krmítku.

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.Specifikace:

  • Rozměry: 39,5 x 16,5 a 16,5 cm + háček 3 cm
  • Barva: černo-stříbrná
  • Váha: 0,7 kg

Schwegler

Německá firma Schwegler byla založena již před 60 lety. Dnes má několik desítek zaměstnanců. Ve spolupráci s vědci a ochranářskými organizacemi se věnuje vývoji a výrobě výrobků sloužící k ochraně ptáků, netopýrů, hmyzu, drobným savců… Jejich patentovaná směs dřevěných pilin, cementu a dalších přírodních pojiv umožňuje výrobu unikátních výrobků s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Poctivá práce zaměstnanců Schwegler a nadšení proto, co dělají, způsobilo, že dnes lze bez rozpaků označit portfolio jejich výrobků jako to nejlepší pro zvířata kolem nás. To ostatně potvrzují i doporučení mnoha odborných ornitologických organizací z celé Evropy. Po celé Evropě můžeme dnes najít miliony budek Schwegler.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky