Ptačí krmítko na zem

Z přírodního materiálu Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Pro ptáky, kteří preferují potravu na zemi.

1 999  včetně DPH

Kód: 237/2

Datum dodání: Na dotaz

  • Unikátní krmítko pro ptáky, kteří jen zřídka navštěvují běžná krmítka umístěná na plotech nebo stromech, a přitom mají v zimě značný nedostatek potravy (kosi, vrabci, žluny...).
  • Krmítko je stabilní, snadno se používá a dobře chrání potravu před deštěm i sněhem.
  • Krmítko je na 9 litrů potravy, takže je vhodné i tam, kde pobýváte jenom občas (např. chaty).
Snadno se čistí. Průhledná stěna z plexiskla je tvarována tak, aby potrava propadávala úzkou štěrbinou na dno krmítka, ale v zásobníku byla potrava chráněna před povětrnostními podmínkami.
Konstrukce krmítka zamezuje chození ptáků v semínkách, což eliminuje nakažení ptáků různými chorobami, při kontaktu semínek s ptačím trusem.
Krmítko je vyrobeno ze speciálního, léty prověřeného materiálu. Směs dřevěných pilin, cementu a dalších příměsí je velmi pevná, zajišťuje extrémní životnost budky (cca 25 let), ale i velmi dobrou tepelnou izolaci. Materiál je paropropustný.
Doporučené umístění: je pod živými ploty, stromy nebo keři. Pokud máte kočku, doporučuje se krmítko umístit do prostoru, kde kočka na lovu nemůže ptáky překvapit.
Toto krmítko běžně využívají druhy ptáků preferující jídlo ze země. Optimální je tato potrava: sušené lesní plody, rybíz, oves, ovoce nakrájené na kousky, pšenice a sušené maso. Méně vhodná jsou slunečnicová semínka.
 

Specifikace:

  • Barva: olivově zelená
  • Rozměry: 32 x 32 x 31 cm
  • Objem: 9 litrů
  • Váha: 12 kg

Schwegler

Německá firma Schwegler byla založena již před 60 lety. Dnes má několik desítek zaměstnanců. Ve spolupráci s vědci a ochranářskými organizacemi se věnuje vývoji a výrobě výrobků sloužící k ochraně ptáků, netopýrů, hmyzu, drobným savců… Jejich patentovaná směs dřevěných pilin, cementu a dalších přírodních pojiv umožňuje výrobu unikátních výrobků s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Poctivá práce zaměstnanců Schwegler a nadšení proto, co dělají, způsobilo, že dnes lze bez rozpaků označit portfolio jejich výrobků jako to nejlepší pro zvířata kolem nás. To ostatně potvrzují i doporučení mnoha odborných ornitologických organizací z celé Evropy. Po celé Evropě můžeme dnes najít miliony budek Schwegler.

Vaše dotazy

Zpráva