Ptačí pítko Theatre

Z recyklovaného materiálu Z přírodního materiálu Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Pítko pro ptáky a další živočichy, s ochranou proti utonutí.

689 Kč včetně DPH

Kód: SHBB

Hmotnost: 3,3 Kg

Dostupnost: Skladem

  • Vyrobeno z ekologického materiálu
  • Schůdky v pítku umožní ptákům, ale i včelám, čmelákům a dalším užitečným tvorečkům vstup i výstup při pití nebo koupání bez rizika utonutí
Toto pítko je vyrobeno z ekologického materiálu Clayplas+. Je směsí jílu a recyklovaného plastu. Barva pítka je šedo-bílá s černými tečkami, takže připomíná přírodní kámen. Pítko je vyrobeno z odolného materiálu, přesto doporučujeme jej na zimu uklidit a znovu instalovat na jaře. Pítko neodolá zmrzlé vodě!

Součástí pítka je nízký podstavec, díky kterému je pítko cca 13 cm nad zemí. Podstavec se dá snadno odejmout a pítko položit na zem, do skalky nebo do oblázků, což ocení třeba ježci. Do pítka je samozřejmě možné vložit kamínky jako dekoraci a jako další možnost ochrany živočichů před utonutím (nejsou součástí výrobku).

Po obvodu pítka je nápis: What is this life if, full of care, we have no time to stand and stare.

Výrobce udává minimálně 10 letou záruku na materiál - nevztahuje se na pád nebo šlápnutí do pítka.

Doporučené umístění: otevřený prostor, kde nemůže číhat kočka v blízkosti krmítka.

Toto pítko běžně využívají:
zahradní ptáci, užitečný hmyz.

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.


Specifikace:

  • Rozměry: výška s podstavcem cca 13 cm, průměr pítka 44,5 cm
  • Váha: 3,3 kg

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky