Ptačí polobudka - dřevěná - pro červenky

Z přírodního materiálu Dřevo s FSC certifikací

Polobudka pro červenky i další menší ptáky sídlící v budkách s větším vletovým otvorem.

990 Kč včetně DPH

Běžná cena: 1 049 Kč,
Ušetříte 59 Kč (6 %)

Kód: SKROBNB

Hmotnost: 1,30 kg

Dostupnost: Skladem

AkceSleva 6%
  • Vyvinuta ve spolupráci s přírodovědcem a známým kameramanem divočiny Simonem Kingem (BBC)
  • Přizpůsobená potřebám ptáků, kteří preferují větší vletový otvor k hnízdění v menších polobudkách
  • Snadný, ale přesto chráněný přístup
  • Součástí výrobku je i zadní destička z recyklovaného plastu, která slouží k uchycení budky na zdi, stromy nebo třeba ploty
Tato ptačí polobudka byla vyvinuta ve spolupráci s přírodovědcem a známým kameramanem divočiny Simonem Kingem (BBC). Při vývoji byly využity jeho dlouholeté zkušenosti z filmování a pozorování divokých zvířat. Konstrukce budky je přizpůsobená potřebám červenek, ale mohou ji využít i další druhy, které preferují větší vletový otvor k hnízdění v menších polobudkách - například konipas. Budka nabízí ptákům snadný, ale přesto chráněný přístup. Předsíň mláďata ráda využívají před opuštěním budky pro pozorování okolního světa.

Červenky rády využívají ke hnízdění místa v blízkosti lidských obydlí, proto můžeme tuto polobudku umístit pod římsy domů nebo hospodářských budov, pod pergoly a podobně. Je dobré ji umístit tak, aby k ní neměli predátoři (kočky, kuny) snadný přístup. Díky lehké váze lze budku snadno umístit do živého plotu nebo stěny porostlé břečťanem. Taková umístění chrání budoucí hnízdo před predátory, ale i před silným deštěm nebo prudkým letním sluncem. Součástí výrobku je i zadní destička z recyklovaného plastu, která slouží k uchycení budky na zdi, stromy nebo ploty.

Doporučené umístění: pod římsy domů nebo hospodářských budov, pod pergoly, do živého plotu či stěny porostlé břečťanem apod.
Ptačí budka pro: červenky, konipasy

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.

Specifikace:

  • Budka je vyrobena ze dřeva s FSC certifikátem. Střecha je natřena ekologickou barvou.
  • Rozměry: 16,5 x 31 x 18 cm

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky