Ptačí polobudka – základna hnízda Brushwood

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Opakovaně použitelný výrobek Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Ptačí polobudka do keře nebo popínavé rostliny.

279  včetně DPH

Kód: SKOPENRNP

Dostupnost: Skladem

  • Velmi nízká hmotnost pro snadné umístění do keře nebo popínavky
  • Vyrobeno ze speciálního proutí s velmi dlouhou životností
  • Vhodné pro menší druhy ptáků
Mnoho druhů ptáků sídlí v hustých keřích, kterých je na některých místech nedostatek. I v takových keřích však ocení bezpečnou základnu, na které si mohou postavit hnízdo, které dobře drží a chrání ptáky před deštěm.

Tuto základnu využívají nejčastěji kosi, ale poskytne bezpečí i dalším druhům ptáků.

Díky velmi lehké váze jí lze také snadno umístit do keře, živého plotu nebo stěny porostlé břečťanem.

Polobudka je vyrobena z materiálu, který je nazývaný anglicky Brushwood, což je něco, jako u nás proutí. Nicméně tento materiál má mnohem delší životnost, než běžné vrbové proutí. Navíc je budka vybavena membránou, která chrání hnízdní dutinu před deštěm, větrem a kovovým rámem.

Základnu velmi jednoduše zavěsíme na větev keře na očko, které je součástí budky.

Doporučené umístění: Chráněné místo v hustém keři nebo na stěně v popínavce, v minimální výšce 1,5 m od země. Ideálně volte místo na kmeni chráněné přes severním větrem.

Tuto základnu běžně využívají: Kosi, drozdi a pěnkavy.

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.


Specifikace:

  • Rozměry: cca 25x15 cm

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva