Ručně vyřezávané srdíčko z mastku

Nákupem podpoříte neziskový projekt

Ručně vyřezávané srdíčko z mastku pro podporu rodin v Keni.

86  včetně DPH

Kód: shinebeansrdce

Datum dodání: Na dotaz

Zakoupením mastkového srdíčka podpoříte práci učitelů a lektorů, kteří učí děti v Keni ekologicky farmařit. V Keni je velmi nízké povědomí o pěstování plodin a o ekologickém zemědělství ještě méně. Potraviny jsou přitom velice drahé a většinou se dováží. Podporujeme rozvoj lokálního farmaření a proto vytváříme v Keni školní tréninkové farmy, kde učíme děti jak si vypěstovat vlastní potraviny. Role zkušených lektorů je zcela nezastupitelná.
Srdíčko je ručně vyřezané z mastku a bylo zakoupeno za férovou cenu přímo od keňských řemeslníků, které osobně známe. Je to sice malá drobnost, ale může udělat velkou radost.

Tato aktivita je součástí projektu „Školní tréninkové farmy“. V rámci tohoto projektu zakládáme v keňských školách tréninkové farmy, kde se žáci učí pěstovat důležité plodiny. Získané znalosti využívají k vytvoření domácích zahrad, kde spolu s maminkou pěstují nejrůznější druhy zeleniny ovoce a bylinky. Jejich rodina ušetří mnoho peněz za jídlo a přebytky ze své zahrady mohou ještě prodat a získat tak finance na další vzdělání dětí.

Tento projekt realizuje neziskovka ShineBean, která rozvíjí soběstačnost rodin na venkově v Keni.
www.shinebean.org


Specifikace:

  • Srdíčko je cca 4 cm velké, ručně vyřezávané z kamene mastku. Je vyrobeno přímo kameníky, kteří žijí ve vesnici Tabaka, kde se nachází naleziště tohoto nerostu.

Vaše dotazy

Zpráva