Rufruf FreshCraft jehněčí - adult 6kg

Vyrobeno v ČR Bez palmového oleje

Ještě chutnější receptura s jehněčím masem z volného chovu.

Palmový olej: Ne

1 440 Kč včetně DPH

Není skladem
Sledovat produkt

Kód: Freshcraft-jehneciadult6kg

Hmotnost: 6,2 Kg

Dostupnost: Na dotaz

 • Obsahuje 89% syrového jehněčího masa
 • S masem z volného chovu
 • Nízký glykemický index
 • Bez chemie, umělých dochucovadel, barviv a obilovin
 • Šetrná výrobní technologie
 • Prebiotika zajišťují správné vstřebávání živin
 • 100 % přírodních surovin
Základem této hypoalergenní receptury je z 89% čerstvé jehněčí maso, které pochází od lokálních farmářů, ze zvířat určených pro lidskou spotřebu. Vybraná zelenina má nízký glykemický index a dobré prebiotické vlastnosti. Díky tomu snižuje riziko obezity a cukrovky a zajišťuje účinné vstřebávání živin v zažívacím traktu. V této receptuře nenajdete žádné obilí, umělá barviva, konzervanty ani dochucovadla.

Granule Rufruf FreshCraft se vyrábí pomocí unikátní výrobní technologie FreshCraft™. Při výrobě se používá vysoký podíl čerstvého masa od lokálních farmářů, které je pomocí páry šetrně zpracováváno za teplot mezi 82-90°C. Takto vyrobené granule obsahují mnohem více vitamínů, enzymů a živin ve své přirozené formě, nezničené teplem. Výsledné krmivo je díky kvalitním surovinám a šetrnému zpracování chutnější a lépe stravitelné.

Velkochovy jsou nám proti srsti a nechceme je podporovat. Proto máme radost, že vám můžeme nabídnout české farmářské krmivo pro psy, které obsahuje maso zvířat pouze z volného chovu.

Pro koho jsou granule určeny:
Věk: Dospělý pes
Velikost psa: Pro všechny rasy
Hypoalergenní: Ano
Monoprotein: Ano (Jehněčí)


Specifikace:

 • Složení: Jehněčí maso 50 % (čerstvé jehněčí maso 30 %, sušené jehněčí maso 18 % a jehněčí vývar 2 %), sladké brambory (23 %), hrách (9 %), brambory, hrachový protein, lněné semínko, červená řepa. dužina, doplněk omega 3, minerální látky, vitamíny, zeleninový vývar, máta (0,2 %), FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
 • Analytické složky: Hrubý protein 26 %, hrubý tuk 13 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 9,5 %, vlhkost 8 %, vápník 2 %, fosfor 1,2 %.
 • Energie: 361 kcal/100g
 • Vitamíny a stopové prvky: Vitamin A 15 000 IU/kg, Vitamin D3 2 000 IU/kg, Vitamin E 95 IU/kg, Zinek (síran zinečnatý, monohydrát) 50 mg/kg, Železo (síran železnatý, monohydrát) 50 mg/kg, Mangan (síran manganatý, monohydrát ) 35 mg/kg, Měď (síran měďnatý, pentahydrát) 15 mg/kg, Jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 1 mg/kg, Selen (seleničitan sodný) 0,3 mg/kg
 • Hmotnost: 6 kg
 • Doporučené dávkování: Množství uvedené v tabulkách je doporučená denní dávka, kterou ideálně rozdělte na dvě porce denně. Vždy zajistěte vašemu psovi dostatek pitné vody.
Doporučená denní dávka:

1 - 5 kg

25 - 90 g

5 - 10 kg

90 - 145 g

10 - 20 kg

145 - 245 g

20 - 30 kg

245 - 335 g

30 - 40 kg

335 - 415 g

40+ kg

415+ g

Rufruf

Rufruf je česká firma, která se v roce 2017 rozhodla, že změní svět. Tedy, přesněji řečeno, svět psích krmiv. Založili Rufruf a začali vyrábět klasické granule z kvalitních surovin. Jenže pořád to nějak nebylo ono. Došlo jim, že když chtějí z kvalitních surovin dostat co nejvíc, nesmí je spálit na škvarek. Proto začali hledat způsob, jak granule připravit tak, jako si chystáme jídlo my lidé. Šetrně a z čerstvých surovin.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky