Sada 2 nerezových dóz - menší

Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Sada 2 ks dóz pro bezpečný přenos jídla s sebou.

Objem ml: 2 x 150ml

339  včetně DPH

Kód: KK074

Datum dodání: Na dotaz

  • Sada obsahuje 2 ks dóz o objemu 150ml
  • Vyrobeno z nerezové potravinářské oceli
  • Idální pro přenos ovoce, jogurtů nebo pomazánek
  • Lze mýt v myčce
  • Bez obsahu ftalátů, bisfenolu A, PVC nebo olova
Sestava 2ks stejně velkých menších nerezových kontejnerů s objemem cca 150 ml (každý). Jsou ideální pro přenos jogurtů, ovoce, ovocného či těstovinového salátu nebo pomazánek. Samozřejmě je možné nádoby využít na skladování zbytků jídla v lednici.

Kontejnery jsou vyrobeny z nerezové potravinářské oceli (#304 (18/8)). Víčka jsou vyrobeny ze snadno recyklovatelného plastu (#4 LDPE) a jsou vodotěsné. Bez ftalátů, bisfenolu A, PVC a olova. Ocelové kontejnery včetně víček je možno mýt v myčce, nicméně pro delší životnost je lepší, stejně jako všechny plastové výrobky, nevystavovat víčka zbytečně vysokým teplotám a pouze je opláchnout pod tekoucí vodou.


Specifikace:

  • Objem: 150ml
  • Průměr 9 cm, výška 3,8 cm

Kids Konserve - U Konserve

Firmu Kids Konserve založil Lynn Julian a Chance Claxton v roce 2008 v USA s ambicí redukovat počet jednorázových obalů vznikajících při jídle na cestách. Zakladatelé považují zběsilé používání jednorázových obalů nejen za škodlivé pro planetu, ale i jako špatný vzkaz nastupující generaci.
Řada výrobků U-Konserve a Kids Konserve se snaží minimalizovat jednorázové obaly používané pro přenos jídla a jeho skladování, a nahrazovat je zdravými, opakovaně použitelnými výrobky. Všechny výrobky v těchto řadách jsou bezpečné, netoxické, bez bisfenolu A, PVC, ftalátů a bez olova. Využívají potravinářskou ocel, která je vyzkoušena jako nejbezpečnější materiál pro zdravé skladování potravin, recyklovanou bavlnu a Petspun #1 – zdravotně nezávadný materiál, vznikající recyklací PET lahví.
Design jejich výrobků je nejen plně funkční, ale také velmi atraktivní.

Vaše dotazy

Zpráva