Sada 4 ks bambusového brčka a kartáčku Not just bamboo

Z přírodního materiálu Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek Netestováno na zvířatech

Sada 4 bambusových brček a kartáčku ručně vyrobeného rodinnými komunitami ve Vietnamu.

149  včetně DPH

Běžná cena: 230 Kč,
Ušetříte 81 Kč (35 %)

Kód: NJBsada

Dostupnost: Skladem

Akce
 • Sada 4 ks brček a 1 ks kartáčku za zvýhodněnou cenu
 • Vyrobeno ručně v malých vietnamských vesnicích
 • Z přírodního a udržitelného zdroje
 • Z jednoho kusu bambusu
 • Bezpečné na studené i teplé tekutiny
 • Délka cca 20 cm
 • Bez obsahu ftalátu, BPA a dalších škodlivých látek
Bambusové brčko Not just bamboo je vyrobeno z jednoho kusu bambusu, a to přímo v místě, kde se pěstuje. Každé brčko je tak unikátní a jeho šířka může variovat. Brčko lze používat na studené i teplé nápoje. Výrobce doporučuje pouze ruční mytí pro co nejdelší životnost výrobku. Kartáček na brčko je vyroben z bambusu a potažen bavlněnou tkaninou.

Bambus je šetrně pěstován ve velkých bambusových lesích místních rodinných komunit ve Vietnamu, kde je také dále zpracováván. Bambus je záměrně vybírán kvůli svým nepřekonatelným vlastnostem - roste neuvěřitelně rychle, a to bez používání jakýchkoliv hnojiv nebo pesticidů. Bambus, který je používán pro výrobu Not just bamboo, roste cca 3-5 let a je sbírán ručně, bez použití strojové techniky, která by vypouštěla emise CO2 nebo další znečišťující látky. Bambus má navíc schopnost pohlcovat CO2, a to efektivněji než pomalu rostoucí stromy.
 
Zaměstnanci firmy Not just bamboo jsou spravedlivě odměňováni a mají důstojné pracovní podmínky s garantovanou pracovní dobou. Snaží se tak o zachování tradičních vietnamských komunit. Vesnice čítají od 20 do 200 rodin a každá z rodin ovládá různé techniky ruční výroby, kterou si předávají z generace na generaci.
 
Produkty Not just bamboo kombinují moderní dánské návrhy s tradiční asijskou kulturou. Firma spolupracuje s dánskou designovou a architektonickou společností a spojuje jednoduché designové návrhy a funkčnost.
 

Specifikace:

 • Sada obsahuje: 4 ks brček + 1 ks kartáčku
 • Délka brčka: cca 20 cm
 • Průměr brčka: rozmezí od 0,6 do 1,5 cm
 • Každé brčko je unikátní

Not just bamboo

Not just bamboo je maldá dánská firma, která spojuje skandinávský design, udržitelnost a podporu místních rodinných komunit ve Vietnamu.

Výsledkem je lahev z jednoho kusu bambusu - ten je šetrně pěstován ve velkých bambusových lesech místních rodinných komunit ve Vietnamu, kde je také dále zpracováván. Bambus je záměrně vybírán kvůli svým nepřekonatelným vlastnostem - roste neuvěřitelně rychle a to bez používání jakýchkoliv hnojiv nebo pesticidů. Bambus, který je používán pro výrobku lahví Not just bamboo roste cca 3-5 let a je sbírán ručně, bez použití strojové techniky, která by vypouštěla emise CO2 nebo další znečišťující látky. Bambus má navíc schopnost pohlcovat CO2 a to efektivněji, než pomalu rostoucí stromy
 
Zaměstnanci firmy Not just bamboo jsou spravedlivě odměňováni a mají důstojné pracovní podmínky s garantovanou pracovní dobou. Snaží se tak o zachování tradičních vietnamských komunit. Vesnice čítají od 20 do 200 rodin a každá z rodin ovládá různé techniky ruční výroby, kterou si předávají z generace na generaci.
 
Lahev Not just bamboo kombinuje moderní dánské návrhy s tradiční asijskou kulturou. Spolupracuje s dánskou designovou a architektonickou společností a spojuje jednoduché designové návrhy a funkčnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky