Šampon z červených hroznů 237 ml – D. Essence

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Bez živočišných složek Při výrobě byly použity obnovitelné zdroje energie Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Výživný přírodní šampon pro barvené vlasy.

Objem ml: 236

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: BIO

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Certifikace: Přírodní kosmetika

Palmový olej: Ne

325  včetně DPH

Kód: 3703DE

Dostupnost: Skladem

  • S regeneračním a hydratačním účinkem
  • S extrakty z hroznů, aloe vera, mořských řas a kopřivy
  • S obsahem silného antioxidantu resveratrol
  • Bez živočišných složek
  • Bez použití parabenů, sodium lauryl/laureth sulfátů, ftalátů, umělých aromat nebo barviv, silikonů, EDTA, glykolů nebo jiných ropných složek, fosfátů, palmového oleje
  • Vyroben s využitím obnovitelných zdrojů energie
Regenerační šampon s obsahem vysoce výživné šťávy z aloe vera a s extrakty z červených hroznů, kopřivy mořských řas. Díky resveratrolu z červených hroznů, který působí jako silný antioxidant, má šampon vynikající obnovující vlastnosti a pečuje o poškozené a třepící se vlasy z důsledku barvení nebo dlouhodobého pobytu na slunci. Olej z vinných semínek současně pečuje o samotnou barvu vlasů, zabraňuje vyšisování a oživuje lesk.

Je obohacen o antioxidační látky s ochrannými UV filtry pro ochranu před poškozením vlasů způsobeným slunečním zářením. Kombinace s kondicionérem z červených hroznů umocňuje ochranné a regenerační účinky. Výrobek nebyl testován na zvířatech, je vhodný i pro vegany. Vyrobeno ve výrobě využívající výhradně obnovitelné zdroje.


Specifikace:

  • Obsah: 237 ml

Desert Essence

Desert Essence vznikla již před 30 lety v USA. Jejím hlavním cílem je vyrábět přírodní produkty tak, aby jejich složení a kvalita přispívaly k zlepšení Vašeho zdravého životního stylu. Produkty Organics zaručují vysokou kvalitu v mnoha příjemných přírodních vůních, s BIO složkami, jako je například kokos, maliny, červené hrozny, pistácie a další, které naleznete v našem e-shopu. Také nabízíme produkty NEUTRAL, zcela bez parfemace, které obsahují např. BIO jojobový olej, BIO zelený čaj, BIO mořské řasy a jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Žádný produkt Desert Essence neobsahuje parabeny (umělé konzervanty), sodium-lauryl/ laureth sulfáty, ftaláty, umělá barviva, umělá aromata, silikony, EDTA, glykol ani žádné ropné složky. Produkty firmy Desert Essence nebyly testovány na zvířatech, ani neobsahují živočišné složky, jsou 100% vegan. Životní prostředí a Desert Essence Desert Essence se od počátku snaží o to, aby výroba všech jejích produktů pomáhala zlepšovat životní prostředí. Používá proto na výrobu svých produktů BIO suroviny z celého světa, jejichž pěstování podporuje udržitelnost a ochranu životní prostředí. Odebírá například produkty takových zemědělců, kteří se zavázali k tomu, že nebudou používat žádné umělé pesticidy, herbicidy nebo fungicidy.

Vaše dotazy

Zpráva