Silice BIO pomeranč 10ml

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vhodné pro ČOV a septiky Bez živočišných složek Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Vonná silice pro povzbuzení a koncentraci.

Objem ml: 10

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Země původu: Český výrobek

109 Kč včetně DPH

Kód: 01620

Hmotnost: 0,04 Kg

Dostupnost: Skladem

  • Pro použití při praní s mýdlovými ořechy, do aromalamp, do koupele nebo masážních emulzí
  • S osvěžujícím, odmašťovacím a deodoračním účinkem
  • Pro povzbuzení při nervozitě a depresi
Sicílie je vyhlášená pěstováním citrusů, které vynikají chutí i vůní. A právě z tohoto italského ostrova pochází 100% přírodní éterický pomerančový olej (Citrus sinensis oil).
Pomerančová silice se získává lisováním kůry zralých plodů. Vyniká svěží, sladkou vůní a patří mezi nejoblíbenější éterické oleje, protože podporuje dobrou náladu a optimismus. Přírodní éterický olej z pomeranče má odmašťující, osvěžující a pachy pohlcující účinky. Jeho vůně pomáhá při nervozitě a depresi, povzbuzuje, rozradostňuje a podporuje paměť - tato vonná silice je jako slunce v lahvičce.

BIO éterické oleje vznikají s respektem k životnímu prostředí i lidem, kteří pěstují a zpracovávají suroviny pro jejich výrobu.

Použití:
Několik kapek při praní mýdlovými ořechy přímo na prací sáček prádlo provoní a dezinfikuje. Dále do aromalamp, přímo do koupele nebo do masážní emulze. Nepoužívejte před následným opalováním.


Specifikace:

  • Složení: Citrus Sinensis Peel Oil Expressed, Limonene*. *- přírodního původu
  • Obsah: 10 ml

Tierra Verde

Firma TIERRA VERDE s.r.o. byla založena v roce 2008 a je českou společností bez zahraniční účasti. Jejím cílem je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a s co nejpozitivnějším vlivem na člověka a společnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky