Skládačka z kokosu na záchranu mořských želv

Z přírodního materiálu Nákupem podpoříte neziskový projekt Pomoc zvířatům kolem nás

Skládačka z kokosu na pomoc želvám.

350  včetně DPH

Kód: skladackazelvy

Dostupnost: Skladem

  • Skládačka z přírodního materiálu na pomoc mořským želvám
  • Veškerý výtěžek putuje organizaci Chráníme mořské želvy z.s.
  • Vyrobeno z kokosu
KOKOCO skládačka z kokosu je unikátní a multifunkční - lze ji použít jako hračku pro děti, která trénuje jemnou motoriku, prostorovou představivost i trpělivost a kreativitu. Lze ji ale také po částech využít jako náramek nebo jako dekoraci interiéru. 100% přírodní produkt vyrobený ze skořápek kokosových ořechů. Každý kus je originál, protože i každý kokos má jiný a jedinečný tvar, velikost a barvu. Výroba kokosových produktů je pro místní lidi alternativní způsob obživy, který je šetrnější k přírodě a životnímu prostředí.

Tato originální hračka, kterou se místní naučili vyrábět při workshopech s českými designery, nahradila suvenýry z kriticky ohrožených karet pravých a pomáhá i minimalizovat odpad, klidně ji zahoďte, až Vás přestane bavit, rozloží se. Učíme Indonésany porozumět přírodě kolem nich. Děkujeme, že pomáháte i Vy, díky Vaší koupi můžeme nabídnout indonéským řemeslníkům opravdovou a udržitelnou práci, která neničí přírodu. 100 % ceny putuje do Indonésie na platy řemeslníků a na přímou ochranu želv. Ochranáři za posledních 5 let zachránili už 2 400 000 želv a každý den přibývají další.

Projekt Chráníme mořské želvy se ve spolupráci s indonéskou organizací Konservasi Biota Laut Berau zabývá ochranou 2 ostrovů v oblasti Berau, která tvoří nejdůležitější líhniště pro karety obrovské v celé jihovýchodní Asii a osmé nejdůležitější líhniště na světě. Vyskytují se zde i kriticky ohrožené karety pravé. Ochranu podporujeme také na ostrově Lembata na jihu Indonésie, jako konzultanti působíme například na Srí Lance.
Kromě přímé ochrany líhních pláží se věnujeme vzdělávání a rozvoji místních obyvatel. Projekt Chráníme mořské želvy usiluje o zefektivnění ochrany mořských želv celosvětově, proto spolupracujeme s vládami i s dalšími ochranářskými organizacemi, působíme jako konzultanti, tvoříme vzdělávací materiály pro děti, které se dnes používají v mnoha zemích světa včetně ČR a přispíváme do médií.

Více na www.morskezelvy.cz.


Specifikace:

  • Vyrobeno z kokosu

Vaše dotazy

Zpráva