Škvoři - úkryty 3 ks

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Užiteční škoři likvidují mšice ve velkém

419  včetně DPH

Kód: 380/5

Dostupnost: Skladem

  • Pro likvidaci mšic na zahradě
  • Škvoři jsou pro každou zahradu velmi užiteční. Jako potrava jim slouží mšice, roztoči, larvy různého hmyzu a další drobný hmyz.
  • Škvoři jsou aktivní v noci.
V každém z těchto úkrytů jich může být přes den až několik set.
Úkryt je vyroben ze speciálního, léty prověřeného materiálu. Směs dřevěných pilin, cementu a dalších příměsí je velmi pevná, zajišťuje extrémní životnost (cca 25 let), ale i velmi dobrou tepelnou izolaci. Materiál je paropropustný.

Doporučené umístění:
Tyto úkryty se umisťují přímo na ustřiženou větev nebo silný stonek. Měly by být umístěny na stinné místo cca 3-5 cm nad zemí. Nepotřebují žádné čištění ani péči.
 
Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.


Specifikace:

  • Rozměry: průměr 6 cm, výška 10 cm
  • Váha: 0,2 kg každý

Schwegler

Německá firma Schwegler byla založena již před 60 lety. Dnes má několik desítek zaměstnanců. Ve spolupráci s vědci a ochranářskými organizacemi se věnuje vývoji a výrobě výrobků sloužící k ochraně ptáků, netopýrů, hmyzu, drobným savců… Jejich patentovaná směs dřevěných pilin, cementu a dalších přírodních pojiv umožňuje výrobu unikátních výrobků s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Poctivá práce zaměstnanců Schwegler a nadšení proto, co dělají, způsobilo, že dnes lze bez rozpaků označit portfolio jejich výrobků jako to nejlepší pro zvířata kolem nás. To ostatně potvrzují i doporučení mnoha odborných ornitologických organizací z celé Evropy. Po celé Evropě můžeme dnes najít miliony budek Schwegler.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva