Směs pro ježky Red Barn 750g

Z přírodního materiálu Vyrobeno v EU Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje

Pestrá směs semínek, oříšku a lojových peletek.

89  včetně DPH

Kód: HED

Dostupnost: Skladem

  • Doplňková krmná směs pro volně žijící ježky
  • S obsahem důležitých vitamínů a minerálů
  • Vhodné pro volně žijící ježky
  • Lze podávat i ježkům bělobřichým s kombinací masových konzerv Brambles z naší nabídky
  • Neobsahuje umělá dochucovadla, cukr ani barviva
Tato pestrá směs semínek, oříšků, lojových peletek poskytuje energeticky bohatou doplňkovou stravu pro ježky od jara do podzimu.

Neobsahuje umělá dochucovadla, barviva. Bez přidaného cukru.

Doporučené dávkování:
Každý večer podávejte hrtsku směsi pro jednoho ježka na talířek, nebo do speciální mističky pro ježky (zakoupíte v našem obchodě). Vždy se ujistěte, že jste nezapomněli na mističku s vodou, především pak v horkém počasí. Doporučujeme kombinovat s masovou konzervou, nebo granulemi pro ježky Brambles, což jsou kompletní krmiva vhodná právě pro hmyzožravce.

Ježek je milý noční soused a vždy potěší slyšet jej štrachat při hledání potravy. Málo se ví, že ježek je pro každou zahradu velmi užitečný, protože sní velké množství - pro zahradníky neoblíbených, škůdců.

Bohužel ježků kolem nás ubývá, a tak potřebují pomocnou ruku. Umožněte jim přístup na vaši zahradu (rady jak na to najdete na našem webu www.zivotnazahrade.cz).
Pravidelným krmením můžete nalákat ježky z okolí na vaší zahradu. Ti potom chodí na krmení pravidelně. Pokud u vás najde ježek i dostatek klidu a prostory pro denní úkryt (mrkněte na naší nabídku domečků pro ježky), je velká pravděpodobnost, že se u vás některý ubytuje natrvalo.
Pokud na podzim naleznete malého ježka, měl by mít na začátku listopadu hmotnost minimálně 500 g, aby měl šanci přežit zimu. Pokud v tuto dobu najdete ježka menšího, nebo pokud kdykoliv najdete ježka mimo úkryt ve dne (což není obvyklé), volejte do nejbližší ZS pro živočichy (www.zvirevnouzi.cz)


Specifikace:

  • Složení: mikronizovaný oves, ovesné vločky, oříšky, loupaná slunečnice, sekaná kukuřice, mikonizovaná pšenice, rozinky, sekané oříšky, proso, konopí, sojový olej, lojové peletky s jablečnou příchutí, mouční červi
  • Hmotnost: 750g
  • Vyrobeno v UK

Red Barn

Red Barn je rodinná venkovská firma s více než 40 letou zkušeností s péčí o ptáky. V současnosti jí řídí John a jeho dva synové Alex a Tom. Jejich hlavním cílem je výroba skutečně kvalitních výrobků pro ptáky.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky