Směs pro kachny a husy od 3 týdnů věku - 20 kg

Z přírodního materiálu Vyrobeno v EU Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje

Speciální sypká směs pro vodní drůbež.

298  včetně DPH

Kód: KAIG2

Dostupnost: Skladem

  • Sypká negranulovaná směs
  • Menší spotřeba krmiva
  • Speciálně pro vodní drůbež
  • S ideální vstřebatelností živin
Sypká směs pro kachny a husy od polské rodinné firmy Kampol, která je držitelem certifikátu HACCP nejvyšší kvality. Její bohaté složení je plně přizpůsobeno vodní drůbeži. Na rozdíl od granulovaných směsí výrobce používá pro drcení diskovou metodu, při které se drcená surovina nezahřívá a neztrácí svou nutriční hodnotu. Výsledkem je zdravější chov a menší spotřeba krmiva. Nezapomínejte na stálý přístup vodní drůbeže k čisté vodě.

Náš tip: již skoro 15 let chovám kachny - indické běžce. Nechováme je na jídlo, ale pro radost a jsou pro nás něco jako členové rodiny. V chovu mám i několik seniorů, kterým je již přes 10 let a nikdo by na nich ten věk nepoznal. S touto směsí jsem spokojen já, ale hlavně naše kachny. Petr Dobrý

Složení: pšenice, kukuřice, sojový šrot, oves, proso, čirok, řepkový olej, uhličitan vápenatý - křída. Baleno v papírovém pytli.

Upozornění: S ohledem na váhu pytle je uvedená cena platná pouze při osobním odběru v naší expedici v Kostelci nad Černými lesy (nutno platit předem, na expedici nemáme pokladnu s EET). Při poslání balíkem jsme nuceni připočítat 99 Kč poštovné za každý 20 kg pytel. Děkujeme za pochopení. Při odběru 10 a více pytlů se již vyplatí posílat paletou, cenu takové dopravy vám spočítáme individuálně.


Specifikace:

  • Obsah: 20 kg v papírovém pytli
  • Vyrobeno a vypěstováno v Polsku
  • Složení: pšenice, kukuřice, sojový šrot, oves, proso, čirok, řepkový olej, uhličitan vápenatý - křída
  • Proteiny 17,062%, Tuky a oleje 4,325%, Vláknina 4.292%, Surový popel 5,064%, Lysin 0,891%, Methionin 0.404%, Vápník 0,799%, Absorpční fosfor 0,5%, Sodík 0,160%, Vitamin AU 9 500,00, vitamín D3 IU 2 620,00, Mangan 75,75 mg, Zinek mg 87.50, Jod 1,20 mg, Selen 0,31 mg, Koeficient zlepšení stravitelnosti, Antioxidanty

Kampol

Kampol je rodinná firma, která byla založena v roce 1988 se sídlem v obci Rusiec (centrální část Polska). Majitelem je Krzysztof Łuźniak.
Firma se snaží o stálou modernizaci závodu, řízení kvality a zavádění inovativních řešení s produkcí vysoce kvalitních výrobků. V současnosti již vyváží do celé Evropy.

Vaše dotazy

Zpráva