Směs pro nosné slepice bez GMO 20kg

Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje

Komplexní krmivo bez GMO.

274  včetně DPH

Kód: NL

Dostupnost: Skladem

  • Bohaté a komplexní krmivo pro nosnice
  • Bez GMO
  • S ideální vstřebatelností živin
  • Granulováno
Granulovaná směs pro nosnice bez GMO od polské rodinné firmy Kampol, která je držitelem certifikátu HACCP. Bohaté složení této směsi komplexně zajišťuje nutriční potřeby nosnic a umožňuje dlouhou dobu snášky. Při používání tohoto krmiva bez geneticky modifikovaných organizmů budou slepičky snášet vejce s přirozenou barvou žloutků a silnou skořápkou. Výrobce uvádí nižší spotřebu tohoto krmiva oproti běžným směsím s ideální vtřebatelností živin ve směsi. Nezapomínejte na stálý přístup slepic k čisté vodě.

Otázka, zda GMO škodí lidem nebo přírodě, je stará jako snaha o genetickou modifikaci rostlin. Při všech pochybnostech nevidíme důvod, proč krmit slepičky v malochovu, od kterých chceme ty nej domáci vajíčka, směsí s GMO, což jsou všechny běžné směsi na trhu. Jako by nestačilo, že jsou s nimi krmeny slepice ve velkochovech…

Složení: Kukuřice, pšenice, soja (bez GMO), pšeničné otruby, uhličitan vápenatý, slunečnice, sladové klíčky, rostlinný olej, fosforečnan, vápnik, síran sodný, hydrogenuhličitan sodný, sušené kopřivy. Baleno v papírovém pytli.

Upozornění: S ohledem na váhu pytle je uvedená cena platná pouze při osobním odběru v naší expedici v Kostelci nad Černými lesy (nutno platit předem, na expedici nemáme pokladnu s EET). Při poslání balíkem jsme nuceni připočítat 99 Kč poštovné za každý 20 kg pytel. Děkujeme za pochopení. Při odběru 10 a více pytlů se již vyplatí posílat paletou, cenu takové dopravy vám spočítáme individuálně.


Specifikace:

  • Obsah: 20 kg v papírovém pytli
  • Vyrobeno a vypěstováno v Polsku
  • Složení: Kukuřice, pšenice, soja (bez GMO), pšeničné otruby, uhličitan vápenatý, slunečnice, sladové klíčky, rostlinný olej, fosforečnan, vápnik, síran sodný, hydrogenuhličitan sodný, sušené kopřivy
  • Proteiny 16,5%, Tuky a oleje 3.21%. Vláknina 4,41%, Surový popel 12,19%, Lysin 0,75%, Methionin 0,39%, Vápník 3,6%, Fosfor stravitelný 0,53%, Sodík 0,16%, Vitamín A I.m. 10000.00, Vitamín D3 IU 2750.00, Mangan 95,00 mg, Zinek 75 mg, Jód 1,5 mg, Selen 0,3 mg, Koeficient zlepšení stravitelnosti, Antioxidanty

Kampol

Kampol je rodinná firma, která byla založena v roce 1988 se sídlem v obci Rusiec (centrální část Polska). Majitelem je Krzysztof Łuźniak.
Firma se snaží o stálou modernizaci závodu, řízení kvality a zavádění inovativních řešení s produkcí vysoce kvalitních výrobků. V současnosti již vyváží do celé Evropy.

Vaše dotazy

Zpráva