Směs semínek s lojovými peletkami a moučnými červy 2 kg

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Doprodej vysokoenergetické směsi pro celoroční dokrmování ptáků.

189  včetně DPH

Kód: BTM

Datum dodání: Na dotaz

  • Směs obsahuje: bílý čirok a proso, černý čirok, červené proso, červenou řepu, moučné červy, moučné červy Giant, lojové peletky s příchutí: hmyz, jablko, arašídy a bobule, jádra slunečnice černé
  • Vysoká kvalita surovin
  • Vhodné pro celoroční krmení
Tato směs obsahuje: bílý čirok a proso, černý čirok, červené proso, černou řepu, moučné červy, moučné červy Giant, lojové peletky s příchutí: hmyz, jablko, arašídy a bobule, jádra slunečnice černé.
Tato varianta směsi je vhodná pro celoroční dokrmování. Díky obsahu lojových peletek a moučných červů ji velmi ocení ptáci i při extrémních mrazech i při hnízdění.

Je možné ji využít v běžných krmítkách na semínka.

Směs je míchána na malé rodinné farmě v UK, s DEFRA certifikací a balena pro Zelenou domácnost. Záruka monitorované a kontrolované kvality.


Specifikace:

  • Složení: bílý čirok a proso, černý čirok, červené proso, černou řepu, moučné červy, moučné červy Giant, lojové peletky s příchutí: hmyz, jablko, arašídy a bobule, jádra slunečnice černé.
  • Hmotnost: 2kg

Zelená domácnost

To jsme my. Nejsme prioritně výrobní firma, ale někdy to nevydržíme :-) a vyvineme si vlastní výrobky. Na vývoji spolupracujeme velmi často s odborníky z ekologických organizací. Vyrábíme výhradně u malých českých a moravských výrobců. Pokud je to možné i z lokálních surovin. 

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky