Směs semínek s lojovými peletkami a moučnými červy 2 kg

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Vysokoenergetická směs pro celoroční dokrmování ptáků.

189  včetně DPH

Kód: BTM

Dostupnost: Skladem

  • Směs obsahuje: bílý čirok a proso, černý čirok, červené proso, červenou řepu, moučné červy, moučné červy Giant, lojové peletky s příchutí: hmyz, jablko, arašídy a bobule, jádra slunečnice černé
  • Vysoká kvalita surovin
  • Vhodné pro celoroční krmení
Tato směs obsahuje: bílý čirok a proso, černý čirok, červené proso, černou řepu, moučné červy, moučné červy Giant, lojové peletky s příchutí: hmyz, jablko, arašídy a bobule, jádra slunečnice černé.
Tato varianta směsi je vhodná pro celoroční dokrmování. Díky obsahu lojových peletek a moučných červů ji velmi ocení ptáci i při extrémních mrazech i při hnízdění.

Je možné ji využít v běžných krmítkách na semínka.

Směs je míchána na malé rodinné farmě v UK, s DEFRA certifikací. Ta je zárukou monitorované a kontrolované kvality.


Specifikace:

  • Složení: bílý čirok a proso, černý čirok, červené proso, černou řepu, moučné červy, moučné červy Giant, lojové peletky s příchutí: hmyz, jablko, arašídy a bobule, jádra slunečnice černé.
  • Hmotnost: 2kg

Red Barn

Red Barn je rodinná venkovská firma s více než 40 letou zkušeností s péčí o ptáky. V současnosti jí řídí John a jeho dva synové Alex a Tom. Jejich hlavním cílem je výroba skutečně kvalitních výrobků pro ptáky.

Vaše dotazy

Zpráva