Směs semínek s lojovými peletkami a moučnými červy a konopím 2 kg

Z přírodního materiálu Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Směs semínek s lojovými peletkami, moučnými červy a konopím 2 kg

199  včetně DPH

Kód: RM

Dostupnost: Skladem

  • Směs obsahuje: mikronizovaný loupaný oves, ovesné vločky, slunečnici černou, sekanou kukuřici, mikronizovanou pšenici, rozinky, sekané oříšky, proso, mikronizovanou kukuřici, konopí, moučné červy, olej ze sojových bobů, moučné červy Giant, lojové peletky s příchutí: hmyzu, jablka, oříšků a bobulí.
  • Vysoká kvalita surovin
  • Vhodné pro celoroční krmení
Tato směs obsahuje: mikronizovaný loupaný oves, ovesné vločky, slunečnici černou, sekanou kukuřici, mikronizovanou pšenici, rozinky, sekané oříšky, proso, mikronizovanou kukuřici, konopí, moučné červy, olej ze sojových bobů, moučné červy Giant, lojové peletky s příchutí: hmyzu, jablka, oříšků a bobulí.
Tato varianta směsi je vhodná pro celoroční dokrmování. Díky obsahu lojových peletek a moučných červů ji velmi ocení ptáci i při extrémních mrazech i při hnízdění.

Je možné ji využít v běžných krmítkách na semínka.

Směs je míchána na malé rodinné farmě v UK, s DEFRA certifikací. Ta je zárukou monitorované a kontrolované kvality.


Specifikace:

  • Složení: mikronizovaný loupaný oves, ovesné vločky, slunečnici černou, sekanou kukuřici, mikronizovanou pšenici, rozinky, sekané oříšky, proso, mikronizovanou kukuřici, konopí, moučné červy, olej ze sojových bobů, moučné červy Giant, lojové peletky s příchutí: hmyzu, jablka, oříšků a bobulí.
  • Hmotnost: 2kg

Red Barn

Red Barn je rodinná venkovská firma s více než 40 letou zkušeností s péčí o ptáky. V současnosti jí řídí John a jeho dva synové Alex a Tom. Jejich hlavním cílem je výroba skutečně kvalitních výrobků pro ptáky.

Vaše dotazy

Zpráva