Sušení mouční červi 3l (460g)

Z přírodního materiálu Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje

Sušení červi nejen pro ptáky ve větším balení.

299 Kč včetně DPH

Běžná cena: 399 Kč,
Ušetříte 100 Kč (25 %)

Kód: MW460

Hmotnost: 0,50 kg

Dostupnost: Skladem

AkceSleva 25%
  • Sušené larvy potemníka moučného jako ptačí pochoutka
  • Větší balení v opakovaně použitelné dóze
  • Vysoce energetické krmivo
  • Vhodné jako doplněk k celoročnímu dokrmování ptáků, ale i drůbeže, ryb a terarijních zvířat
Sušené larvy potemníka moučného jsou přírodní a vysoce energetické krmivo. Postup sušení ve vysoké míře zachovává výživové hodnoty čerstvých larev, zároveň zajišťuje velkou trvanlivost výrobku a pohodlí při jeho použití. Sušené larvy jsou vhodné jako doplněk stravy pro venkovní ptactvo, ale i pro drůbež, exotické ptactvo, ryby, terarijní zvířata a dokonce i psy a kočky.
Potemník moučný je ideálním doplňkem do kompletních a nutričně vyvážených krmných dávek, které zaručí skutečně pestrou stravu pro zachování zdraví dospělých zvířat a vývin mláďat. Výživové hodnoty moučného červa mají vyvážený podíl esenciálních nenasycených kyselin, především pak Omega-3, Omega-6 a Omega-9. Ty podporují kardiovaskulární systém, zdravou kůži, srst a drápy a mají přirozenou schopnost posilovat imunitní systém zvířete. Přidání sušené larvy potemníka moučného do krmné dávky snižuje celkovou spotřebu krmiva.

Pro venkovní ptactvo jsou červi velmi vhodný doplněk při celoročním dokrmování, ve velkých mrazech jde o velmi žádanou energetickou pochoutku. Je možné je přidat do běžných semínkových směsí nebo zkrmit samostatně. Zvláště kosům s nimi uděláte ohromnou radost.

Doporučené dávkování:
Ptactvo - venkovní, exotické, drůbež: doporučené dávkování sušených larev potemníka moučného do krmných směsí pro ptáky je 2-5 %, maximálně 8 %. Tak se zaručí pestrá přirozená strava zvířat. Sušená larva potemníka moučného snižuje celkovou potřebu krmiva a zlepšuje kondici a zdravotní stav drůbeže.
Ryby - akvarijní, jezírkové: doporučené dávkování sušených larev moučného červa do kompletních krmiv pro ryby je 5-8 %, maximálně 10 %. Sušené larvy moučného červa je vhodné kombinovat s obilovinami, vejci, zeleninou, řasami či dalšími rostlinnými produkty.


Specifikace:

  • Obsah: 3l (460g)

Zelená domácnost

To jsme my. Nejsme prioritně výrobní firma, ale někdy to nevydržíme :-) a vyvineme si vlastní výrobky. Na vývoji spolupracujeme velmi často s odborníky z ekologických organizací. Vyrábíme výhradně u malých českých a moravských výrobců. Pokud je to možné i z lokálních surovin. 

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky

Sušení mouční červi 1Kg
NovinkaAkceSleva 18%