Taška na jídlo s izolací - Bloom

Z přírodního materiálu Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Praktická taška s izolací na svačiny nebo obědy.

429  včetně DPH

Kód: LB-4023

Dostupnost: Skladem

  • Vyrobeno z biobavlny
  • S nepropustným vnitřkem z polyesteru
  • Izolace udržuje jídlo déle teplé a čerstvé
  • Zavírání na suchý zip
Tato atraktivní a praktická taška je vyrobená ze 100% biobavlny. Díky nepromokavému vnitřku z polyesteru je ideální na obědy, svačiny, na cesty nebo do práce. Izolace udržuje déle teplotu a čerstvost jídla.

S atraktivním designem a snadným uzavíráním na suchý zip. Taška má oddělenou kapsičku pro legitimaci nebo kreditní kartu. Samozřejmě lze využít i na jiné menší věci.


Specifikace:

  • Výška 25cm x 15cm šířka x 13cm hloubka
  • 100% biobavlna

Keep Leaf

Keep Leaf je malá rodinná firma. Je postavena na tom, že je možné vyrábět ekologické výrobky maximálně funkční, cenově zajímavé, moderní, atraktivní a dlouhodobě použitelné.
Jas, zakladatel firmy, se drží pravidla, že jeho výrobky a jeho designy musí být i veselé a pozitivní. Tvrdí, že být zelený nemusí znamenat být nudný.
Velmi mu záleží na opakovaném využití výrobků. Není samozřejmě špatné plastové sáčky recyklovat, ale výrobky opakovaně a dlouhodobě používat je mnohem ekologičtější a samozřejmě levnější. Keep Leaf používá jen materiály vzniklých přírodě blízkým hospodařením. Většina výrobků je z bio bavlny. Jejich řada výrobků pro přenos potravin maximálně dbá na praktičnost, snadné mytí a sušení výrobku a samozřejmě zachování kvality potravin. Výrobky neobsahují škodlivé ftaláty, olovo ani Bisfenol A. Výrobky jsou vyráběny v Indii ve výrobě, která je je zapojena do Etického obchodování. Pro více informací o této iniciativě navštivte www.ethicaltrade.org

Vaše dotazy

Zpráva