Taška na jídlo s izolací - New Fruit

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Praktická taška s izolací na svačiny nebo obědy s sebou.

429  včetně DPH

Kód: LB-4024

Dostupnost: Skladem

  • Vyrobeno z biobavlny
  • S nepropustným vnitřkem z polyesteru
  • Izolace udržuje jídlo déle teplé a čerstvé
  • Zavírání na suchý zip
Tato atraktivní a praktická taška je vyrobená ze 100% biobavlny. Díky nepromokavému vnitřku z polyesteru je ideální na obědy, svačiny, na cesty nebo do práce. Izolace udržuje déle teplotu a čerstvost jídla.

S atraktivním designem a snadným uzavíráním na suchý zip. Taška má oddělenou kapsičku pro legitimaci nebo kreditní kartu. Samozřejmě lze využít i na jiné menší věci.


Specifikace:

  • Výška 25cm x 15cm šířka x 13cm hloubka
  • 100% biobavlna

Flaf

Flaf je malá firma, kterou založily a stále vlastní dvě kamarádky - Nathalie and Terra před cca 10 lety. V té době měly pouze jedno dítě a jeden výrobek. Dnes se jim rodiny rozrostly a tak všechny své výrobky testují na svých dětech a partnerech. Stejně tak se rozrostl i počet výrobků. Filozofií všech výrobků Flaf je nahrazovat jednorázové výrobky opakovaně použitelnými a ideálně z přírodních materiálů, aby byly co nejvíce šetrné k životnímu prostředí, ale i lidem, kteří je budou používat. Všechny výrobky Flaf používají proto biobavlnu,(GOTS certifikace), ta se pěstuje bez použití umělých hnojiv. Neobsahují olovo, ftaláty ani BPA.. Design výrobků vzniká v Kanadě, čínská výroba splňuje mezinárodní standardy a zaměstnancům jsou vypláceny férové mzdy, je jim propláceno zdravotní pojištění… Výroba je umístěna v Číně i proto, že se používá převážně čínská biobavlna. Nedochází proto ke zbytečnému dalekému transportu surovin do výroby. Balení výrobku je minimalizováno a je pouze z recyklovaného papíru.

Vaše dotazy

Zpráva