Taška na jídlo - Smajlíci

Z přírodního materiálu Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Praktická taška na jídlo a nápoje s sebou.

429  včetně DPH

Kód: LU-EMJ-31

Dostupnost: Skladem

  • Místo jednorázových tašek
  • S nepropustným a omyvatelným vnitřkem
  • Vyrobeno z biobavlny
  • Dlouhá životnost
  • Bez obsahu ftalátů, olova a jiných nebezpečných látek
Praktická taška nejen na jídlo sebou pro malé i velké. Taška je vyrobena z certifikované biobavlny a vnitřek je z nepromokavého polyesteru, který je testován pro styk s potravinami. Má drukové zavírání a je ušita ze silné látky s dlouhou životností. 

Filozofií všech výrobků Flaf je nahrazovat jednorázové výrobky těmi opakovaně použitelnými. Ty jsou zároveň vyrobeny z přírodních materiálů, aby byly co nejvíce šetrné k životnímu prostředí, ale i k lidem, kteří je budou používat. Všechny výrobky Flaf proto používají biobavlnu (GOTS certifikace) - ta se pěstuje bez použití umělých hnojiv. Neobsahují olovo, ftaláty ani BPA. Tašku lze prát v pračce, ale obvykle ji stačí jen vypláchnout pod tekoucí vodou a nechat uschnout.

Design výrobků vzniká v Kanadě, čínská výroba splňuje mezinárodní standardy a zaměstnancům jsou vypláceny férové mzdy. Výroba je umístěna v Číně i proto, že se používá převážně čínská biobavlna. Nedochází proto ke zbytečně dalekému transportu surovin do výroby. Balení výrobku je minimalizováno a je pouze z recyklovaného papíru.


Specifikace:

  • Vyrobeno v Číně z biobavlny a nepropustného a voděodolného polyesteru
  • Rozměry: 28 x 20 x 11.5cm

Flaf

Flaf je malá firma, kterou založily a stále vlastní dvě kamarádky - Nathalie and Terra před cca 10 lety. V té době měly pouze jedno dítě a jeden výrobek. Dnes se jim rodiny rozrostly a tak všechny své výrobky testují na svých dětech a partnerech. Stejně tak se rozrostl i počet výrobků. Filozofií všech výrobků Flaf je nahrazovat jednorázové výrobky opakovaně použitelnými a ideálně z přírodních materiálů, aby byly co nejvíce šetrné k životnímu prostředí, ale i lidem, kteří je budou používat. Všechny výrobky Flaf používají proto biobavlnu,(GOTS certifikace), ta se pěstuje bez použití umělých hnojiv. Neobsahují olovo, ftaláty ani BPA.. Design výrobků vzniká v Kanadě, čínská výroba splňuje mezinárodní standardy a zaměstnancům jsou vypláceny férové mzdy, je jim propláceno zdravotní pojištění… Výroba je umístěna v Číně i proto, že se používá převážně čínská biobavlna. Nedochází proto ke zbytečnému dalekému transportu surovin do výroby. Balení výrobku je minimalizováno a je pouze z recyklovaného papíru.

Vaše dotazy

Zpráva