Taška na rameno s izolací – Navy

Z recyklovaného materiálu Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Taška přes rameno s izolací vyrobena z recyklovaných PET lahví.

689  včetně DPH

Kód: UK106

Datum dodání: Na dotaz

  • Ideální k přenosu jídla a pití
  • Izolace uchová jídlo a nápoje déle teplé, nebo studené
  • Vyrobeno z recyklovaných PET lahví
  • Zavírání na zip
  • Neobsahuje ftaláty 
Taška na rameno s izolací je ideální pro přenos jídla a pití. Je vyrobena z recyklovaných PET lahví. Taška izoluje, takže uchová jídlo a nápoje déle teplé (nebo v létě studené). Praktické rozměry a zavírání na zip umožňují vložení dózy s jídlem, termosku, lahev na pití… Je proto užitečný pomocník na výlet, na pláž, na sport pro děti i dospělé.

Taška se snadno udržuje a myje. Popruh má polohovatelnou délku, takže tašku můžete dát i přes rameno, nebo jen do ruky. Použitý materiál neobsahuje nebezpečné látky jako jsou ftaláty, olovo, PVC…


Specifikace:

  • Vyrobeno na Taiwanu
  • Rozměry tašky: 25x24x12.5 cm

Kids Konserve - U Konserve

Firmu Kids Konserve založil Lynn Julian a Chance Claxton v roce 2008 v USA s ambicí redukovat počet jednorázových obalů vznikajících při jídle na cestách. Zakladatelé považují zběsilé používání jednorázových obalů nejen za škodlivé pro planetu, ale i jako špatný vzkaz nastupující generaci.
Řada výrobků U-Konserve a Kids Konserve se snaží minimalizovat jednorázové obaly používané pro přenos jídla a jeho skladování, a nahrazovat je zdravými, opakovaně použitelnými výrobky. Všechny výrobky v těchto řadách jsou bezpečné, netoxické, bez bisfenolu A, PVC, ftalátů a bez olova. Využívají potravinářskou ocel, která je vyzkoušena jako nejbezpečnější materiál pro zdravé skladování potravin, recyklovanou bavlnu a Petspun #1 – zdravotně nezávadný materiál, vznikající recyklací PET lahví.
Design jejich výrobků je nejen plně funkční, ale také velmi atraktivní.

Vaše dotazy

Zpráva