TIO - Náhradní hlavice k zubnímu kartáčku Medium 2 ks - Oblázkově šedá

Z recyklovaného materiálu Z přírodního materiálu Vyrobeno v EU Bez živočišných složek Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek Netestováno na zvířatech

Náhradní hlavice k zubnímu kartáčku TIO.

199  včetně DPH

Kód: EC30127

Dostupnost: Skladem

 • Vyrobeno z rostlinných materiálů
 • Středně tvrdé štětinky Medium
 • V balení 2 ks hlavic
 • Nejvyšší počet štětinek v této třídě tvrdosti
 • Bez obsahu Bisfenolu-A a ftalátů
 • Minimum obalových materiálů
Německá firma TIO přichází s novým konceptem vyměnitelných hlavic k zubním kartáčkům pro redukci plastového odpadu. V momentě, kdy se vám štětinky na kartáčku začnou třepit, tak stačí pouze vyměnit hlavu kartáčku. V balení najdete 2 ks vyměnitelných hlavic, které vám vydrží na dalších 4-6 měsíců čištění.

Náhradní hlavice medium má středně tvrdé štětinky vyrobené z ricinového oleje a zároveň jich má ze všech ekologických zubních kartáčků nejvyšší počet v této třídě tvrdosti - 1932. Štětinky kartáčku jsou zastřiženy ve dvou délkách se zaoblenými konci, aby se kartáček o vaše zuby co nejlépe postaral.

Výměna hlavice na kartáčku je jednoduchá a funkční. Stačí jen použít špičku na konci nové hlavice, kterou vysunete tu původní - viz obrázek.

TIO zubní kartáček kombinuje několik průlomových prvků - udržitelnost, design a co nejlepší péči o zuby. Kartáček je z 90%vyroben z rostlinných materiálů - od štětinek po rukojeť, což zaručuje dramaticky nižší emise CO2. Na kartáčku najdete minimum obalových materiálů, které jsou recyklovatelné. Samotný kartáček má navíc vyměnitelnou hlavici, takže poté, co se štětinky opotřebují, můžete dokoupit jen náhradní hlavice, které jsou dostupné v různých barvách.

Výroba kartáčku probíhá v Německu a na rozdíl od některých bambusových kartáčků jsou tak zajištěny férové pracovní a platové podmínky a zároveň i krátká přepravní vzdálenost. 

Z čeho je kartáček TIO vyrobený?
Rukojeť je z cukrové třtiny (bio polyethylene).
Hlava z více než 70 % z dřevěných vláken s FSC certifikací.
Štětinky jsou vyrobeny z ricinového oleje (bio polyamid nylon).
Cestovní víčko na hlavu kartáčku je z cukrové třtiny (bio polyethylene).

Celkově je kartáček vyrobený z více než z 90 % z rostlinných - obnovitelných materiálů. V přírodě se tak rozloží mnohem rychleji než běžné plasty a nezanechá po sobě částečky mikroplastů.


Specifikace:

 • Složení: rukojeť: bio polyethylen z cukrové třtiny, hlava: dřevěná vlákna s FSC certifikací, štětinky: bio polyamid nylon z ricinového oleje
 • Počet štětinek: 1932
 • Tloušťka vlákna: 7 mil = 0,1778 mm
 • Třída jemnosti štětin: Medium
 • Země původu: Vyrobeno v Německu.

TIO

TIO je nová německá firma, která vyrábí zubní kartáčky se sloganem "Save the world, twice a day", neboli "Zachraň svět, dvakrát denně". V zubním kartáčku TIO je totiž zahrnuta idea co nejmenšího dopadu v podobě množství vyprodukovaného odpadu - kartáček je z velké části vyroben z rostlinného materiálu, má vyměnitelnou hlavici, takže při opotřebení štětinek stačí dokoupit pouze novou hlavici a tělo kartáčku můžete dál používat. Značka TIO se navíc snaží o co nejmenší možnou míru používání obalových materiálů jako takových, takže se jim podařilo ušetřit celých 60% množství obalů, které jsou jinak standardně používány.

Vaše dotazy

Zpráva