TIO zubní kartáček Ultra soft - Korálově Růžová

Z recyklovaného materiálu Z přírodního materiálu Vyrobeno v EU Bez živočišných složek Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek Netestováno na zvířatech

Zubní kartáček spojující udržitelnost, design a kvalitní péči o zuby.

129 Kč včetně DPH

Kód: EC30479

Hmotnost: 0,03 Kg

Dostupnost: Skladem

 • Vyrobeno z 90 % z rostlinných materiálů
 • Nejměkčí štětinky Ultra soft
 • Vyměnitelná hlavice kartáčku
 • Součástí balení i cestovní víčko
 • Bez obsahu Bisfenolu-A a ftalátů
 • Minimum obalových materiálů
TIO zubní kartáček kombinuje několik průlomových prvků - udržitelnost, design a co nejlepší péči o zuby. Kartáček je z 90 % vyroben z rostlinných materiálů - od štětinek po rukojeť, což zaručuje dramaticky nižší emise CO2. Na kartáčku najdete minimum obalových materiálů, které jsou recyklovatelné. Samotný kartáček má navíc vyměnitelnou hlavici, takže poté, co se štětinky opotřebují, můžete dokoupit jen náhradní hlavice, které jsou dostupné v různých barvách.

Kartáček ultra soft má nejměkčí štětinky ze všech ekologických zubních kartáčků a zároveň jich má ze všech ekologických zubních kartáčků nejvyšší počet v této třídě tvrdosti - 5460, což je stejný počet jako u prémiového švýcarského zubního kartáčku. Štětinky kartáčku jsou vyrobeny z ricinového oleje a zastřiženy ve dvou délkách se zaoblenými konci, aby se kartáček o vaše zuby co nejlépe postaral. Součástí balení je i praktické cestovní víčko, které váš kartáček udrží vždy hygienicky čistý.

Výroba kartáčku probíhá v Německu a na rozdíl od některých bambusových kartáčků jsou tak zajištěny férové pracovní a platové podmínky a zároveň i krátká přepravní vzdálenost. 

Z čeho je kartáček TIO vyrobený?
Rukojeť je z cukrové třtiny (bio polyethylene).
Hlava z více než 70 % z dřevěných vláken s FSC certifikací.
Štětinky jsou vyrobeny z ricinového oleje (bio polyamid nylon).
Cestovní víčko na hlavu kartáčku je z cukrové třtiny (bio polyethylene).

Celkově je kartáček vyrobený z více než z 90 % z rostlinných - obnovitelných materiálů. V přírodě se tak rozloží mnohem rychleji než běžné plasty a nezanechá po sobě částečky mikroplastů.


Specifikace:

 • Složení: rukojeť: bio polyethylen z cukrové třtiny, hlava: dřevěná vlákna s FSC certifikací, štětinky: bio polyamid nylon z ricinového oleje, obal: cestovního víčka: bio polyethylen z cukrové třtiny
 • Počet štětinek: 5460
 • Tloušťka vlákna: 4 mil = 0,1016 mm
 • Třída jemnosti štětin: Ultra soft
 • Země původu: Vyrobeno v Německu

TIO

TIO je nová německá firma, která vyrábí zubní kartáčky se sloganem "Save the world, twice a day", neboli "Zachraň svět, dvakrát denně". V zubním kartáčku TIO je totiž zahrnuta idea co nejmenšího dopadu v podobě množství vyprodukovaného odpadu - kartáček je z velké části vyroben z rostlinného materiálu, má vyměnitelnou hlavici, takže při opotřebení štětinek stačí dokoupit pouze novou hlavici a tělo kartáčku můžete dál používat. Značka TIO se navíc snaží o co nejmenší možnou míru používání obalových materiálů jako takových, takže se jim podařilo ušetřit celých 60% množství obalů, které jsou jinak standardně používány.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky