Univerzální hadřík E-cloth + dárek NAVÍC

Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Základní a nepostradatelný hadřík pro úklid. Nyní s kuchyňským hadříkem E-cloth zdarma.

Koupit

149 
včetně DPH

Kód: WC1

Dostupnost: Skladem

AkceNáš tip
  • Univerzální hadřík pro úklid celé domácnosti
  • Efektivní bez používání čistících prostředků
  • Dlouhá životnost
Univerzální hadřík je základním a nepostradatelným prostředkem pro úklid celé domácnosti. Lze použít namočený a vyždímaný, nebo suchý a navlhčit povrch rozprašovačem a pak setřít hadříkem. Navlhčený vyčistí všechny hladké povrchy, odstraní i silnou mastotu bez použití čistících prostředků. Suchý hadřík přitahuje prach.

Silnější vláka a jejich klínovitá struktura dodávají hadříku jeho mimořádnou čistící sílu. Je vysoce savý. Možno vyprat až 300krát. Ušetříte peníze za čistící prostředky.

Kuchyňský hadřík z mikrovlákna nyní navíc zdarma 
S tímto velmi savým hadříkem si usnadníte úklid kuchyňské linky kolem dřezu. Je z 100% mikrovlákna E-cloth, má velmi dlouhou životnost a antibakteriální efekt. Hadřík můžete prát běžně v pračce při teplotě do 60 stupňů.

Tip:
Při použití v kombinaci s E-cloth leštícím hadříkem na sklo a hladké povrchy snadno vyleští nejen sklo, ale i kohoutky, varné konvice, toustovače, další kuchyňské prostředky vyrobené z oceli.


Specifikace:

  • Velikost hadříku 32 x 32 cm
  • Vyrobeno ze 100% mikrovlákna při použití unikátní výrobní technologie, která dosahuje hustotu mikrovláken cca 480 000 na cm2
zpátky nahoru