Válečky pro slepice 6 ks - se zázvorem, skořicí a dalšími bylinkami 500 g

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Nákupem podpoříte neziskový projekt Pomoc zvířatům kolem nás

Pro zdraví i zabavení slepiček.

Obsah: 500 g

55  včetně DPH

Kód: 10046-A

Dostupnost: Skladem

  • Pro zábavu i zdravé dokrmování slepiček
  • Se sušenými bylinkami a kořením
  • Pro dodání vitamínů a minerálů
  • Pro rekonvalescenci slepiček z velkochovu nebo po nemoci
Slepičky se - zvláště v zimě a v menších výbězích, nudí. Přitom dochází k šikaně slabších, která může vest i k úhynu šikanované slepičky. Často se to děje i u slepiček zachráněných z velkochovu, které se najednou ocitnou v pro ně neznámém prostředí, takže jsou ve stresu.

Jednou z cest je slepičky zabavit. Právě k zábavě, ale i jako kvalitní a zdravé dokrmování jsou vyvinuty naše Slepičí válečky Hentastic.

Mají zeleninový základ. Tento typ osahuje zdravý a chutný zázvor, skořici a další bylinky, které dodávají slepičkám řadu často chybějících látek prospěšných pro jejich zdraví, případně i pro rekonvalescenci po záchraně z velkochovu, nebo nemoci.

Ideální pro použití s krmítkem na válečky Hentastic. To se zavěsí do výběhu nebo na zahradu tak, aby slepičky musely mírně povyskočit. Dokáží se tak zabavit dlouhé hodiny.

20% z výtěžku prodeje tohoto výrobku bude věnováno iniciativě Slepice v nouzi, která zachraňuje slepičky z velkochovu a hledá jim nové domovy na zahradách.


Specifikace:

  • Složení: pšeničná mouka, palmový olej, skořice, směs bylinek a kurkuma. S výrobcem intenzivně jednáme o náhradě palmového oleje.
  • Analytické složky: tuk 29%, bílkovina 7.7%, hrubý prach 1.2%, hrubá vláknina 2.4%, lyzin 0.22%, metionin 0.15%, vápník 0.15%, sodík 0.01 %, fosfor 0.1%
  • Váha: 500 g
  • Obsah: 6 válečků

Unipet International

Unipet International je britská firma, která se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci výrobků pro divoké ptactvo (krmítka, krmení) a také pro drůbež (krmítka, krmení). Jako jediná evropská firma vyrábějící potravu pro ptáky, jsou nositelem BRC potravinářské certifikace „A“. Toto mezinárodní ocenění, které potvrzuje kvalitu celého výrobního procesu, totiž obvykle získávají potravinářské firmy. Jejich výrobky pod registrovanými obchodními značkami Suet to GO a Hentastic kombinují kvalitu se zajímavou cenou. Proto jsou nejen v UK velmi oblíbené. Jsme hrdí na to, že Zelená domácnost se stala distributorem jejich výrobků v České republice.

Videa a návody

Vaše dotazy

Zpráva